lekarz Hanna Odziemska

Bardzo dobry specjalista. Niezwykle uprzejma w podejściu do pacjenta. Nie lekceważy wyników badań, kieruje na dalszą diagnostykę. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na swojego lekarza rodzinnego i nie zamierzam już szukac innego. Pozrawiam.

Odnosząc się do wypowiedzi rozgoryczonej pacjentki. "Ta pani w ogóle nie powinna pracować jako lekarz. Nie oceniam jej wiedzy medycznej, nie zdążyłam się przekonać, czy dobrze leczy, ale osobowość."- dla mnie bardzo konkretna o dużej wiedzy i dobrym, indywidualnym podejściu do pacjenta "Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy." - ...

Odnosząc się do wypowiedzi rozgoryczonej pacjentki.
"Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy." - w ogóle mi ten opis mi do Niej nie pasuje. Za każdym razem jak próbuję umówić się do Pani Doktor ma komlet pacjentów i zawsze są do niej kolejki,właśnie, starszych ludzi.
"A tam pani doktor zamierza wprowadzić przecież swoje reguły. Czyli żadnych starych (ludzi), żadnych wizyt domowych (bo na nich nie zarobi) i żadnych pytań (bo j.w.)." - z tego co sie orienyuję to właścicielką jest pracująca tam dr Poważyńska, która jako reumatolog, słynie z szacunku do osób starszych. Nie sądzę żeby dr Odziemska pracując w prywatnej przychodni mogła pozwolić sobie na wprowadzanie swoich reguł.
"Bo dobry lekarz (tak siebie nazwała) nie jest naszym (pacjentów ?) niewolnikiem (?!) " - a z tym to się akurat w 100% zgadzam. Myślę,że część z nas zapomina,że lekarz to taki sam człowiek jak my, mający życie prywtne, a nie maszyna czekająca na pacjenta 24h/ dobę
Reasumując: z pełną odpowidzialnością polecam przychodnię przy ul.Meissnera - tak się akurat składa,że wszyscy pracujący tam lekarze są godni polecenia
M.A.

Wybór tego lekarza był w dużym stopniu dziełem przypadku (moja ucieczka od niekompetentnych z mojej byłej przychodni).Przydzielona mi Pani Doktór jest na tyle młoda aby nie popaść w rutynę i na tyle "stara" aby mieć duże doświadczenie w swoim zawodzie czego doświadczyłem już na pierwszej wizycie.Tak więc po wielu latach przymusowego skazania na NFZ wreszcie mogę być spokojny o swoje zdrowie i o to że nie dostanę zawału przed lub w czasie wizyty u MOJEGO lekarza. Dziękuję Pani Doktór za troskę i wiedzę. Wdzięczny pacjent Jan Buczyński

Wdzięczny pacjent Jan Buczyński

Od kilku lat leczyłem się u dr Odziemskiej w przychodni przy ul. Ateńskiej, gdzie pracuje kilku internistów. Po jej odejściu do placówki przy ul. Meissnera, przeniosłem się tam bez żadnych problemów (formalności załatwia się w rejestracji). Przez tych kilka lat pracując na "Ateńskiej" pani doktór wyrobiła sobie taką renomę, że aby się do niej dostać należało ustawić się w kolejce nie później niż o 5 rano. Wszyscy czekający, dopóki były wolne numerki zapisywali się na wizytę do pani doktór!!! O czymś to chyba świadczy. Osoba, która napisała w dniu 04.11.2011 ...

Osoba, która napisała w dniu 04.11.2011 r. szkalującą opinię na temat dr Odziemskiej musi mieć wyjątkowo paskudny charakter. W związku z rozpoczętym okresem Adwentu, radzę jej odbycie porządnej spowiedzi. Bo jak powiedział ksiądz proboszcz w jednym z ostanich kazań - grzech to przede wszystkim czynienie zła drugiemu człowiekowi.

U pani doktor leczę się już od kilku lat. Dojeżdżam do niej ze Śródmieścia(!!!!|). Nie wiem czy moja przedmówczyni nie pomyliła przypadkiem lekarzy, ponieważ nigdy nie potkałam się z zachowaniem niegrzecznym czy nieuprzejmym. Jako pacjent zawsze czułam się wysłuchana, dopytana i zaopiekowana. Pani doktor często przyjmowała mnie po godzinach swojej pracy i przyjeżdżała na wizyty domowe. Zgadzam się z opinią, że lekarz nie jest niewolnikiem pacjentów. Bardzo często ma rodzinę, która potrzebuje go zdecydowanie bardziej, niż niektórzy pacjenci z urojonymi chorobami lub rozpaczliwie poszukujący kogoś, kto ich wysłucha. Pani doktor ...

Zgadzam się z opinią, że lekarz nie jest niewolnikiem pacjentów. Bardzo często ma rodzinę, która potrzebuje go zdecydowanie bardziej, niż niektórzy pacjenci z urojonymi chorobami lub rozpaczliwie poszukujący kogoś, kto ich wysłucha. Pani doktor życzę, żeby pacjenci w nowym miejscu potrafili doceniać jej poświęcenie ;)

Leczyłam się u dr Odziemskiej na ul. Ateńskiej od kilku lat- obecnie przeniosłam się na Meissnera- nie było żadnych problemów, zwłaszcza że zapisu dokonuje się w rejestracji a nie u lekarza. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością,lekceważącym podejściem ani tego typu rewelacjami, które opisuje osoba przede mną.Zresztą nie ma teraz żadnej rejonizacji- można sobie wybrać lekarza- na Ateńskiej jest 2 nowych młodych lekarzy- na pewno miłych, cierpliwych,kompetentnych, wzbudzających zaufanie- zamiast bezczelnie psuć komuś opinie można się przenieść do nich. Pozdrawiam Panią dr Odziemską i życzę bardziej obiektywnych pacjentów.

Pozdrawiam Panią dr Odziemską i życzę bardziej obiektywnych pacjentów.

Gorąco polecam! Pani Dr mądra, uprzejma i kompetentna. Bardzo mi pomogła!!

Gorąco polecam! Pani Dr mądra, uprzejma i kompetentna. Bardzo mi pomogła!!

Ta pani w ogóle nie powinna pracować jako lekarz. Nie oceniam jej wiedzy medycznej, nie zdążyłam się przekonać, czy dobrze leczy, ale osobowość. Chorzy ją męczą, tego nie kryje. Potrafi być wyjątkowo niegrzeczna, o tym osobiście się przekonałam. Niedawno zapowiedziała, że w nowej pracy (od listopada 2011)będzie przyjmować tylko wybrane osoby (!!) . Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy. A tam pani doktor zamierza wprowadzić przecież swoje reguły. Czyli żadnych starych (ludzi), żadnych wizyt domowych (bo na nich nie zarobi) i żadnych pytań (bo j.w.). Bo dobry lekarz (tak siebie nazwała) nie jest naszym (pacjentów ?) niewolnikiem (?!) i leczy kogo chce.
Jeśli ktoś lubi taką formułę to zapraszam do Vita-Med przy ul.Meissnera w Warszawie.