dr n. med. Hanna Orłowska

1,7
1,5
1,8
1,2

Opinie NEGATYWNE o tym lekarzu dotarły do mnie dopiero po wizycie. I to był bląd! Ta wizyta kosztowała mnie niemało pieniędzy i jeszcze wiecej zdrowia. Dobre opinie to ona musi pisac sobie sama! Horror a nie wyzyta! Gdyby mozna było dać GWIAZDKI NA MINUSIE to dałabym. ZERO!!!!

Ta wizyta kosztowała mnie niemało pieniędzy i jeszcze wiecej zdrowia.
Dobre opinie to ona musi pisac sobie sama!
Horror a nie wyzyta!

Gdyby mozna było dać GWIAZDKI NA MINUSIE to dałabym.
ZERO!!!!

Powiem tak - nie poszłabym nawet ze swoim psem a co dopiero z dzieckiem. Koszmar. Odradzam. To absolutna pomyłka.

Powiem tak - nie poszłabym nawet ze swoim psem a co dopiero z dzieckiem.
Koszmar. Odradzam. To absolutna pomyłka.

Odradzam. Pierwsza sprawa to sposób leczenia. Nie przyniósł żadnych korzyści co więcej wedlug opinii dwóch kolejnych lekarzy okazał się zupełnie niewłaściwy, żeby nie powiedzieć szkodliwy. Strata czasu, pieniędzy i zero efektu. Dobrze że bez uszczerbków. Druga to zachowanie samego lekarza. Skala wymuszonej uprzejmości, zarozumiałości, arogancji i wysokiego mniemania o sobie jest ogromna. To przykłada się na traktowanie pacjenta w taki właśnie sposób. Z tym nie zgadzam się absolutnie. Poczytałam opinie niestety już po wizycie i to wszystko się potwierdza. Wiem jedno nigdy nie będę miała już sposobności spotkać pani doktor, ...

Odradzam.

Poczytałam opinie niestety już po wizycie i to wszystko się potwierdza.

Wiem jedno nigdy nie będę miała już sposobności spotkać pani doktor, nawet gdyby mi dopłacano to takiej wizyty.

Przestrzegam.

Powiem tak - odradzam!! Nie wypowiadam się na temat metody leczenia dziecka choć niektóre diagnozy się niepotwierdziły i juz na samym początku były "kontrowersyjne", jakby trochę nie na czasie. Aczkolwiek sam sposób zachowania lekarza naprawdę pozostawia wiele, bardzo wiele do życzenia. Arogancja, brak empatii czy chociaż elementranego wyczucia. Dodatkowo zerowy kontakt z dzieckiem, traktowanie rodzica jak człowieka ograniczonego to juz za wiele. Być może pani doktor leczy swoim zachowaniem jakies kompleksy ale zrobiła na mnie wrazenie osoby której nigdy więcej nie chciałabym spotkać. Byc moze sa to standardy w środowisku ...

Powiem tak - odradzam!!
Byc moze sa to standardy w środowisku którym się obraca ale zerowy szacunek mozna odwzajemnić tylko tym samym.
Nie polecam, odradzam.
Wizyta od strony lekarskiej nic nie wniosła a sposób zachowania nie do przyjecia.
Może juz czas na emeryturę?

Niestety pani doktor sprawia wrażenie jakby była zainteresowana głównie sobą, a nie pacjentem. Nieuprzejma i niedelikatna z nutka arogancji. NIE POLECAM!

Pani Doktor jest uśmiechniętą i uprzejmą osobą. Jednak sam proces "leczenia" to błędne koło. Ze zdrowego dziecka zrobiła poważnie chore. Zaleciła szereg zupełnie niepotrzebnych badań (większość do wykonania w prywatnych klinikach) i lekarstw. Przepisując kolejne, które miały niwelowac skutki uboczne działania tych przepisanych wcześniej.