dr n. med. Hanna Patra-Skórnicka

Lekarz rodzinny

1,9
1,8

Opinia na temat Pani Doktor może być tylko i wyłącznie krytyczna. Przede wszystkim zła diagnoza. Przy banalnej infekcji gardła zapisano leki antyalergiczne, lek przeciwbólowy w szczególności dla pacjentów, u których występują bóle zębów, głowy, pleców, a także mięśni i stawów, przy bolesnym miesiączkowaniu lub jako lek przeciwbólowy do stosowania w przebiegu przeziębienia (sic!), jakiś steryd do nosa i lek antywirusowy. Serio, tak trudno wyleczyć zapalenie gardła?

Przesympatyczna Pani doktor. Konkretna i zawsze w temacie. Ściemniaczom radzę omijać Panią doktor szerokim łukiem.

Pani doktor na teleporadzie wyzwała mnie od smarkuli, ponieważ chciałam zwolnienie do pracy. stwierdziła że nie chce mi się chodzić do pracy, a przepisała mi pół strony lekarstw w tym antybiotyk. Pani doktor przepisuje cały czas leki na alergię, gdzie nie mam jej. Wchodzi w słowo, jest strasznie opryskliwa. Nie polecam.

Niesamowicie chamska, bezczelna kobieta, cechująca się zerowym szacunkiem do pacjentów. Nie polecam

Nie Polecam!!!!!! Kobieta bezczelna, opryskliwa!!! Robiąca uwagi!!!! Wizyta przebiegła w bardzo nie miłej atmosferze! Nie trafiona diagnoza! Według Pani doktor alergia na grzyby i pleśnie a jak się okazało po wizycie u innego lekarza dziecko miało ostre zapalenie migdałków! Nie Polecam!!!!!!!!!

Odradzam. Kobieta opryskliwa, bezczelna. Poprosiłam o skierowanie na podstawowe badania ( 7 lat nie korzystałam) I nie otrzymałam. Były pytania: po co? Coś dolega, coś boli? Jeśli nie to po co Pani przyszła? Taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a w końcu to ona jest dla nas a nie my dla niej. Za darmo w przychodni nie siedzi a skoro nie jest to jej wymarzony zawód to powinna zmienić fach nie szkodząc innym.

Nie wierzę w tę opinię gdyż Pani doktor mi zawsze pomogła i myślę że to wymysły ludzi którzy nie znają tego lekarza

Tragiczna osoba, nie powinna w ogóle nazywać siebie lekarzem. Podczas teleporady poprosiłam o skierowanie do psychoterapeuty w celu pracy nad samą sobą, natomiast zderzyłam się z krzykami i wyzwiskami. Zostałam bardzo agresywnie zapytana dwa razy o to od czego jestem uzależniona, po czym kiedy kolejny raz odpowiedziałam że nie chodzi mi o problem z uzależnieniem to usłyszałam pytanie ,,to co, może deprecha?". Skierowanie finalnie dostałam, lecz nikomu nie życzę kontaktu z osobą tak pozbawioną empatii. Dawno nie miałam styczności z kimś kto jest tak bardzo pozbawiony podstawowej wrażliwości.

Pani doktor opryskliwa, niemiła. Nie chciała mnie wysłuchać. Jak już doszłam do głosu to zasugerowała, że to wymysły ale cóż takie mamy czasy. Dała skierowanie na badania krwi które w ogóle nie pomaga w diagnozie choroby, nie dała żadnego skierowania do specjalisty. Dodatkowo wizyta odbyła się z 20 minutowym opóźnieniem, mimo to że byłam jedyną pacjentką. Trwała może z 5 minut. Moim zdaniem Pani doktor nie powinna pracować z ludźmi.

Moim zdaniem Pani doktor nie powinna pracować z ludźmi.

Bardzo nie uprzejma pani doktor, na teleporadzie chamskie odzywki i co chwilę wchodzenie w słowo. Nie dało się nawet wytłumaczyć o co chodzi. Na całe szczęście nie jest naszym lekarzem rodzinnym i mam nadzieję, że już na nią nie trafię, a jeśli nawet to będę do niej tak samo nie miła jak ona jest.