dr n. med. Hanna Pecold-Stępniewska

Właśnie mijają dwa miesiące od operacji zaćmy wykonanej przez Panią doktor Hannę Pecold. Powiedzieć, że jestem zadowolona, to nic nie powiedzieć. Pani doktor przywróciła mi radość życia! Przy mojej wadzie wzroku trudno było zdecydować o doborze soczewki i już na tym etapie Pani Hanna poświęciła dużo czasu na tłumaczenie możliwych efektów różnych soczewek, przy czym w żadnym razie nie sugerowała najdroższej opcji (byłam pacjentką prywatną). Sama operacja również przebiegła komfortowo. W chwili obecnej mogę funkcjonować bez okularów, czytam, pracuję przy komputerze, prowadzę samochód. Przy dodaniu niewielkiej korekcji widzę prawie 100%. Bardzo polecam za fachowość, pewną rękę, wyczucie i zrozumienie potrzeb pacjenta. Dziękuję Pani Doktor!

Polecam :) Dziękuje Pani Doktor :)Nie znam innego tak dobrego specjalistę jak Pani doktor Hanna Pecold-Stępniewska .

Serdecznie witam wszystkich poszukujacych lekarza okulisty! A mianowicie zdecydowanie chcialabym odradzic wizyte przy ulicy Krakowskiej 1 w Poznaniu. Gdyz zarejestrujesz dziecko jak najbardziej i poinformuja ile takowa wizyta kosztuje tylko czasem moze sie zdazyc, ze Pani ktora takowa wizyte zapisze zapomni powiedziec, iz klinike przeniesiono kilka lat temu w zupelnie inne miejsce tak jak to bylo w moim przypadku. Szkoda, ze bylismy juz pod wskazanym adresem czyli jak na stronce widnieje KRAKOWSKA 1!!! Ja osobiscie polecam CENTRUM MEDYCZNE SW JERZEGO ulicy Jasielskiej 14 w Poznaniu. Fachowa i bardzo mila obsluga!!!

Polecam wszystkim, którzy mają problemy okulistyczne, leczenie u pani doktor. Wprawdzie, jeśli chodzi o leczenie prywatnie to trochę kosztuje, ale przynajmniej nie trzeba zastanawiać się nad "kopertą" czy innymi prezentami. W klinice w Kobylnikach panuje chaos organizacyjny, ale warto poczekać. Pani doktor być może dla niektórych ma zbyt oschły sposób bycia, mnie natomiast zachwyciły jej: kompetencja, rzeczowość, energia, umiejętność rozmowy z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczna, że pani doktor zajęła się moim problemem.

wspsniała pani doktor, życzę dużo zdrowia

wspsniała pani doktor, życzę dużo zdrowia

świetny lekarz i człowiek...Pani doktor wróciła mi wiarę w to, że istnieją jeszcze prawdziwi lekarze-z powołania, a nie jedynie biznesmeni, karmiący się kawiorem i szampanem uzyskanymi na bazowaniu na ludzkim nieszczęściu. Miałam ogromne szczęście Panią znależć. Dziękuje M.S.

na 1 wizycie miałem kompleksowe badanie i wiedziałem na czym stoje

na 1 wizycie miałem kompleksowe badanie i wiedziałem na czym stoje