dr n. med. Hanna Pecold-Stępniewska

Okulista

Polecam wszystkim, którzy mają problemy okulistyczne, leczenie u pani doktor. Wprawdzie, jeśli chodzi o leczenie prywatnie to trochę kosztuje, ale przynajmniej nie trzeba zastanawiać się nad "kopertą" czy innymi prezentami. W klinice w Kobylnikach panuje chaos organizacyjny, ale warto poczekać. Pani doktor być może dla niektórych ma zbyt oschły sposób bycia, mnie natomiast zachwyciły jej: kompetencja, rzeczowość, energia, umiejętność rozmowy z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczna, że pani doktor zajęła się moim problemem.

Serdecznie witam wszystkich poszukujacych lekarza okulisty! A mianowicie zdecydowanie chcialabym odradzic wizyte przy ulicy Krakowskiej 1 w Poznaniu. Gdyz zarejestrujesz dziecko jak najbardziej i poinformuja ile takowa wizyta kosztuje tylko czasem moze sie zdazyc, ze Pani ktora takowa wizyte zapisze zapomni powiedziec, iz klinike przeniesiono kilka lat temu w zupelnie inne miejsce tak jak to bylo w moim przypadku. Szkoda, ze bylismy juz pod wskazanym adresem czyli jak na stronce widnieje KRAKOWSKA 1!!! Ja osobiscie polecam CENTRUM MEDYCZNE SW JERZEGO ulicy Jasielskiej 14 w Poznaniu. Fachowa i bardzo mila obsluga!!!

Polecam :) Dziękuje Pani Doktor :)Nie znam innego tak dobrego specjalistę jak Pani doktor Hanna Pecold-Stępniewska .

świetny lekarz i człowiek...Pani doktor wróciła mi wiarę w to, że istnieją jeszcze prawdziwi lekarze-z powołania, a nie jedynie biznesmeni, karmiący się kawiorem i szampanem uzyskanymi na bazowaniu na ludzkim nieszczęściu. Miałam ogromne szczęście Panią znależć. Dziękuje M.S.

wspsniała pani doktor, życzę dużo zdrowia

wspsniała pani doktor, życzę dużo zdrowia