lekarz Hanna Piechowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6
2,6

Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje przyczynę choroby. Jest dosyć stanowcza w kontakcie z nadwrażliwym rodzicem i myślę że tak być powinno, bo przecież chodzi o zdrowie i dobro małego pacjenta, a nie o mówienie co chciałaby usłyszeć mama lub tata dziecka. Bardzo polecam panią Piechowiak. Po prostu kompetentna:)

Niemiła, nieuprzejma, pretensje nie wiadomo o co. Kompletny brak podejścia do małego pacjenta. Ale na to można jeszcze machnąć ręką. Gorzej, że nie tłumaczy, jak podawać leki, właściwie zbywa. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam tej Pani. Byłam u wielu lekarzy ale ten pediatra to pomyłka. Bardzo nie miła, arogancka. Dziecko ją wcale nie interesuje.

To moja pierwsza w życiu opinia wystawiona w internecie dotycząca lekarza. Wśród bliskich osób mam lekarzy i wiem co nieco z tego, jak wygląda ich praca i jak to wszystko funkcojnuję. Z tego względu zawsze jestem wyrozumiała, jednak p. Dr Piechowiak to dla mnie pomyłka. Miałam z nią do czynienia kilka razy, za każdym razem byłam traktowana po prostu źle! Niestety p. Doktor nie zna pojęcia życzliwości, nie wspominając o empatii, która dla lekarza przecież nie powinna być obca. Na wszystko jest ‚NIE’. Jest osobą z natury ponurą, zimną, nieprzyjemną, buduje duży mur między pacjentem, a sobą. Mogłabym pisać, a pisać... powiem tylko: MASAKRA!

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Chodzimy do niej już 7 lat i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Profesjonalna,sumienna,właściwe podejście do dziecka i spanikowanego często rodzica.

Świetna lekarka! Jej podejscie do pacjenta jest znakomite, jest dociekliwa dowiadujac sie o przebieg choroby i stara sie wszystkiemu zaradzic jak najlepiej. Nie rozklada rak jak inni gdy objwy nie pozwalaja postawic od razu jasnej diagnozy, szuka przyczyny do skutku, choc nieczesto sie to zdarza gdyz jej diagnozy sa bardzo celne. Nigdy nie robi problemow ze skierowaniem na badania. Moze wydawac sie nieco oschla, ale dla mnie jest zawsze bardzo mila i wyrozumiala. Inni lekarze powinni brac z niej przyklad. Lekarz godny zaufania.

Beznadziejna, zimna, sucha, zero empatii i ciepła, niemiła, opryskliwa, nie da się lubić... praca z ludźmi, ba z dziećmi to nie jej powołanie ... :(

Może i pani dr nie skacze koło dziecka, ale jest miła i wie co robi. Pamięta pacjentów, nie ma problemów ze skierowaniami gdy mnie coś niepokoi.

Super pani doktor ,chodzę do niej od kiedy pamiętam i zawsze jestem zadowolony,miła sympatyczna ,i kompetentna przedewszystkim :)

Nie polecam nikomu takiego pediatry. Jest oschła, nie cierpi dzieci i siedzi chyba w przychodni za karę. Ponadto jej słownictwo i sposób bycia przekracza normy przyzwoitości.