Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego (2001) który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim (zaśw.nr 77), w którym szkolę się i superwizuję od 2003 roku. Instytut posiada rekomendację The Milton H.Erickson Foundation INC Phoenix, Arizona, USA oraz Polskiego Towarzystw...

Terapia małżeńska - Pani Hania pomogła nam uporać się z blokadą psychiczną w trakcie starania się o dziecko. Staraliśmy się o dziecko 8 lat. 3 miesiące po zakończeniu leczenia zaszłam w ciąże :)

Jest najlepszym psychologiem z jakim się zetknęłam. Ona pierwsza wyjaśniła mi co tak naprawdę się dzieje. DOstosowała terapię do moich osobistych potrzeb. Jest godna zaufania. Widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Skupia się na pacjencie.

Wyjątkowo ciepła osoba, wzbudza zaufanie, jest skupiona na kliencie i jego potrzebach.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Żory"?

mgr
Agnieszka Zapart

Gabinet Psychoterapii Gestalt
Ul. Boczna 6

mgr
Witold Buchman

Psychoterapeuta
GABINET PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIEŃ "LEPSZE ŻYCIE"
ul. Dolne Przedmieście 7
Żory