dr n. med. Hanna Potoczna-Piasecka

Pulmonolog

Skorzystałem z wizyty prywatnej u internisty Dr n. med. Hanna Potoczna-Piasecka. Pierwsze pytanie jakie usłyszałem od dr n.med.H. Potocznej-Piaseckiej brzmiało: "czy jest to wizyta prywatna czy abonamentowa"? Ponieważ byłem pierwszy raz u tej P. dr n med. chciałem naświetlić z jakimi problemami zdrowotnymi się zmagam u jakich lekarzy specjalistów się leczę, jakie ostatnio przyjmowałem leki oraz jakie miałem robione badania z wynikami których zgłosiłem się na wizytę w nadziei że P. dr n. med. Przejrzy wyniki badań i uważnie mnie wysłucha , a potem dowiem się co mi dolega i ...

Ponieważ byłem pierwszy raz u tej P. dr n med. chciałem naświetlić z jakimi problemami zdrowotnymi się zmagam u jakich lekarzy specjalistów się leczę, jakie ostatnio przyjmowałem leki oraz jakie miałem robione badania z wynikami których zgłosiłem się na wizytę w nadziei że P. dr n. med. Przejrzy wyniki badań i uważnie mnie wysłucha , a potem dowiem się co mi dolega i wyjaśni na czym będzie polegało leczenie ale nie, najwięcej to ja się nagadałem , a P. dr n.med. przy każdym kolejnym problemie zdrowotnym o którym opowiadałem między moimi słowami przerywając mi pospiesznie wtrącała a to do urologa, a z tym schorzeniem do neurologa, z tym do dermatologa - do rejestracji i zapisać się na wizytę do w/w specj. u których się leczę od dawna ale P. dr n.med.z pośpiechu nie zwróciła uwagi, że mówiłem o tym na samym początku rozmowy.Miałem wrażenie, że P
dr n.med. bardzo się śpieszy najbardziej zależało P. dr na wklepaniu czegokolwiek do komputera, aby zaliczyć wizytę, a nie na mojej chorobie z którą się zgłosiłem. Nie polecam strata czasu, pieniędzy 140 zł a do tego wizyta opóźniona o 1,5 godziny, a dowiedziałem się tylko tyle, że mam zarejestrować się do specj. u których od dawna się leczę. Jestem w szoku - P. dr n. med.???? - nie wierzę !!! - kompletny brak kompetencji ! Nie lubię pisać opinii, ale szkoda ludzi bo 140 zł to nie są małe pieniądze, które zostały wyrzucone w błoto.

słaby lekarz,nie ma czasu dla pacjenta ,nie ma podejscia do ludzi ,czułam się jak na przesłuchaniu,nie zauważyła zmian w prześwietleniu

Miałam szczęście trafić do Pani Doktor po kilkuletnich próbach leczenia wielokrotnie nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych. Leczona byłam objawowo u lekarzy domowych. W zasadzie pogodziłam się z chorobą. Tymczasem zostałam tu przyjęta i wysłuchana z uwagą, starannie przebadana (leczenie i komplet badań "na NFZ") - leczenie od razu trafione. Żyję, oddycham pełną piersią od trzech lat. Chylę czoła przed wiedzą, profesjonalizmem i życzliwością. Dziękuję!

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej doktor, prywatnie zapisalem sie w luxmedzie i stwierdzam ze to pieniadze wyrzucone w bloto, poniewaz - nie zostalem poprawnie przebadany, doktor osluchala mi tylko pluca pomino tego iz w wywiadzie osiadczylem ze jestem asmatykiem, na zdjeciu RTG nie zauwazyla patologi, nie dostalem nawet recepty.... chyba zloze na nia skarge........

Wspaniały człowiek-zawsze radośna i pogodna,gotowa nieść pomoc,wspaniały lekarz, tylko pozytywną opinię mogę nap[isać o Tej Pani,życząc jej DUŻO zdrówka.Mój mąż nie ma słów uznania dla Niej i również ją pozdrawia. Zdzisława

Moja mama trafiła do Pani doktor z podejrzeniem raka płuca. Był to dla nas ogromny szok - nie wiedzieliśmy do kogo się udać i co zrobić. Pani doktor podeszła do nas w sposob ludzki i taktowany.Nie liczyła na nic po prostu postąpiła jak z człowiekiem który zasługuje w dzisiejszych czasach na fachową opieke lekarską.

Witam. Niedawno mąż leżał w szpitalu a tam z-cą ordynatora była pai dr Potoczna. Jak na lekarza zajmującego się pacjentem nie mogę powiedzieć nic dobrego. Przez miesiąc czasu i po licznych badaniach nie wiedziała na co mąż jest chory. Podawane leki miał różne nawet nie wiedząc jakie gdyż ani Pani dr ani inny lekarz nie raczył poinformować co za środki ma przyjmować. Być może jako lekarz w prywatnej praktyce jest dobra ale jak na państwowe leczenie i do tego szpitalne nie polecam. Widocznie człowiek chcący leczyć się za darmo nie ma na co liczyć.

Moja mama od lat miała problemy ze zdrowiem. Odwiedziła wielu lekarzy. Leczono ją na rózne schorzenia. Po żadnej wizycie nie czuła się lepiej. Trwało to wiele lat, aż do momentu, kiedy trafila - zupełnie przypadkowo - do dr Potocznej. Leczenie nie trwało dłużej jak 2- 3 tygodnie (do tego w domu). Od tego momentu moja mama czuje się dobrze, a choroba - mamy nadzieję - pozostała we wspomnieniach. Historia, którą opisałem miała miejsce około 3 - 4 lat temu. Jesteśmy wszyscy wdzieczni Pani Doktor, za jej wiedzę, umiejetności oraz stosunek do pacjenta, dlatego tą droga chcemy serdecznie Pani Doktor jeszcze raz podziekowac.

Bardzo dobry lekarz jeśli chodzi o leczenie astmy, niezależnie od jej przyczyn. Trafiłam do niej w stanie ciężkim a po zaledwie dwóch latach leczenia zapomniałam co to znaczy się dusić. Gorzej jeśli chodzi o leczenie alergii, ale faktycznie Pani doktor jest przesympatyczna i nastawiona na dialog.