Hanna Pudło

Dietetyk

Bardzo fajna dieta. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę warto się przygotować. Efekty powolne ale skuteczne. bardzo dobry kontakt mailowy.

Bardzo fajna Pani Dietetyk, miła, uprzejma, konkretna. Widać, że Pani Hanna lubi to co robi a przekazywane informacje nie są suchymi faktami, które każdy może znaleźć w sieci. Jeśli chodzi o ułożoną dietę to jestem bardzo zadowolony gdyż Pani Hanna uwzględniła faktycznie zalecenia mojego lekarza oraz samki, które preferuję więc stosowanie diety nie jest już uciążliwe i co najważniejsze przynosi efekty. Podsumowując bardzo polecam Panią Hannę.

Podsumowując bardzo polecam Panią Hannę.

Wizytę polecił mi znajomy. Jestem zadowolona polecam. Dieta była modyfikowana pod zmiany w pracy i wszystko się sprawdziło. Plus za wiedzę i informacje o wyborze produktów.

Znakomita Pani dietetyk.Dzięki niej udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę.Pomocna nawet poza godzinami pracy.Zawsze udziela wsparcia i co najważniejsze motywuje:) Poza tym jest bardzo miła i ma duże doświadczenie w kwestii zdrowego odżywiania.Menu dopasowuje indywidualnie do każdego pacjenta,co jest bardzo istotne ponieważ można jeść produkty,które nam smakują,a nie narzucone z góry-dzięki temu zmienia się styl żywienia i nie ma efektu jo-jo. Serdecznie polecam Panią Hanię i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Serdecznie polecam Panią Hanię i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Oceniam tą Panią bardzo pozytywnie ;) miła, sympatyczna i profesjonalna osoba ;) miałam z nią spotkanie w sprawie kalorii i było bardzo dobre ;)

Pragnę wszystkim polecić tą Panią dietetyk. Jestem bardzo zadowolona z ułożonej przez Panią Hanię diety. Już po paru tygodniach jej stosowania osiągnęłam wymarzone efekty. Dodatkowo Pani Hania jest osobą bardzo sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim cierpliwą - ilość pytań, którymi ją bombardowałam, była delikatnie mówiąc spora, a ja uzyskałam na nie wszystkie satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Na wizycie Pani Hania wykazała się fachową wiedzą i profesjonalizmem. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej Pani dietetyk.

Wszystko jak najbardziej w porządku. Dieta smaczna i są efekty. wizyta długa i dużo przekazanych informacji. Polecam

Brałam udział w programie odchudzającym w studiu Energia. Wszystkim polecam taki sposób rozpoczęcia walki z nadwagą! Pani Hannie dziękuję za dietę i za podejście. jest sympatyczną i uprzejmą osobą, która wyjaśniła wszystkie moja wątpliwości które pojawiały się podczas odchudzania. Atmosfera na wizycie sprawia, że można się swobodnie poczuć i zmotywować do odchudzania. Mój sukces to prawie 20 kg mniej! Posiłki z diety na stałe zagościły na stole w moim domu. Każdemu kto nie potrafi sobie poradzić z odchudzaniem sam, polecam wizyte u tej dietetyczki. okazuje się, że teraz jem więcej niż jadłam na każdej wcześniejszej diecie a tylko ta przyniosła efekt.

Zaczynałam dietę parę miesięcy temu. Jestem zadowolona z efektów i zmotywowana do dalszej pracy. Polecam zawsze mogę wejść dopytać i skontrolować wagę bez kosztów.

Pani Hanna jest na pewno miłą osoba pełną uroku to nie podlega wątpliwości, jednak dieta jaka mi ułożyła w ogóle mnie nie zadowala. Uważam, że 120 zł z jedną wizytę to spory koszt i wymagałam odrobiny więcej od dietetyka. Plan , jaki ułożyła mi pani dietetyk jest standardowy jaki można sobie ułożyć z programu, jakoś szczególnie nie uwzględniła w nim, że jestem wrzodowcem (strasznie dużo nabiału). Dieta jest monotonna, z mięsa przejawia się tylko pierś z kurczaka ( a przecież jest jeszcze kilka innych chudych mięs), a z ryby dorsz. Pomijam fakt, że czasowo też dużo zajmuje przygotowywanie posiłków, na co ja niestety nie mam czasu. Strasznie długo musiałam w ogóle czekać na swój plan diety, po tygodniu sama musiałam interweniować. Poprawki, jakie chciałam nanieść na plan też zajęły Pani troszkę czasu (graficznie już nie wspomnę – nakładanie swojego tekstu za mój tekst. Sama włożyłam w to dużo czasu żeby to poukładać wszystko do kupy). Ogólnie mam wrażenie, że troszkę za dużo ma Pani na głowie i nie ogarnia wszystkiego.
Szczerze mówiąc, jakbym wiedziała, że tak to będzie wyglądać to kupiłabym sobie taka dietę z Vitali za 60 zł na miesiąc, a nie za 120 zł na dwa tygodnie.

Podsumowując wierze w to, że Pani Hanna się wprawi jeszcze, ale na ten czas absolutnie nie polecam za te pieniądze komponowania u niej diety. Uważam, że cena jest nieadekwatna do tego, co się otrzymuje. Swoją droga na początku spotkania dietetyk powinna poinformować jaki ma metody pracy i czego mogę od niej oczekiwać, myślę, że wtedy byłoby mniej rozczarowań.
Jedyny plus w tym wszystkim jest taki, że teraz wiem, jakiego dietetyka nie poszukuje.