dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Niezwykle życzliwa osoba. Odczulałem się u Pani Doktor przez 5 lat. Mogę powiedzieć, że tylko pomoc Pani Doktror sprawiła, że udało mi się zaliczyć pełen cykl leczenia. Są efekty.

Polecam, dobra specjalistka. Korzystałem kilka razy z pomocy pani doktor i naprawdę mi pomógła. Przede wszystkim nie lekceważy pacjenta i potrafi z nim rozmawiać.

To najlepszy lekarz jakiego znam. Jest bardzo zaangażowana w proces leczenia, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Zawsze dokładnie tłumaczy objawy choroby i przebieg leczenia.

Zdecydowanie polecam. Miałem problem, z którym nie radzili sobie inni lekarze. Suma summarum od 2 lat mam spokój, kwestia odpowiedniej diagnozy i leków.

Bardzo miła i kompetentna lekarka, jako pierwsza zleciła pakiet badań które wyjaśniły moje dolegliwości i pozwoliły odkryć niestety nowe:( Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

Jetem bardzo zadowolony z opieki Pani dr Richter-Ritz. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Doktor. Zawsze z uśmiechem.

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wyjątkowo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Wzór dla innych lekarzy. Doskonały kontakt z pacjentem. "Alergik"

Pani doktor bardzo miła, kompetentna, fachowo udziela porady. Jestem zadowolona z efektów leczenia. Polecam innym.

Cudowny lekarz,podejście do pacjenta wspaniałe,sympatyczna i dokładna,wysłuchuje rodziców ,naprawdę polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog Warszawa"?

Czołowa 40 S

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
al. Wojska Polskiego 16