1,1

Kobieta kwestionuje opinie SPECJALISTÓW, jednoczesnie wystawiając swoje diagnozy (dla 3 dziedzin) podczas 10minutowej E-wizyty rozmowy. Radzę omijać szerokim łukiem.

Podpisuję się pod tymi wpisami, na temat tej osoby cisną się niecenzuralne słowa!!! Szkoda, że jest możliwość oceny od 1 do 5, bo ja daję duży MINUS przed 10.

Szkoda, że jest możliwość oceny od 1 do 5, bo ja daję duży MINUS przed 10.

Katastrofa, zero pomocy, daje recepty bez zbadania i na odczepne brak słów na takiego "lekarza"...

Jakim cudem ta kobieta jest lekarzem? zero pojęcia o niczym, w dodatku chamska i krnąbrna. Absolutnie nie powinna pracować z ludźmi!

Czy ktoś w końcu poinformuje prokuraturę o działalności tej osoby ? Jak długo jeszcze my i nasi bliscy będziemy skazani na Hannę R. ?

Tragedia !!!!!! Pacjenci są dla tej osoby tylko pozycją na liście !!!!!! Nie ma bladego pojęcia o medycynie !!!!!! Kto dał jej dyplom ??????? W dużej mierze przez nią zmarła moja MAMA !!!!!!!! Gdy pacjent umrze, nie złoży nawet wyrazów współczucia a jedynie woła o pieniądze i podsuwa do podpisu oświadczenie o rezygnacji z sekcji i braku zastrzeżeń inaczej nie wyda karty zgonu i to osobie, która właśnie straciła najbliższą osobę i odruchowo podpisuje wszystko co jej się podsunie. LUDZIE TRZYMAJCIE SIEBIE I BLISKICH Z DALEKA OD TEJ OSOBY !!!!!!!

NIESTETY NIE MAM NIC MIŁEGO DO POWIEDZENIA W SPRAWIE TEJ PANI.CIERPIĘ PRZEZ NIĄ KILKANAŚCIE LAT ,ZMARNOWAŁA MI I MOJEJ RODZINIE ŻYCIE PRZEZ SWOJĄ NIEKOMPETENCJĘ .UNIKAJCIE KOBIETY TE PANIĄ .NIE INTERESOWAŁ JĄ LOS PACJENTKI ,KIEDY CIERPI I PROSI O POMOC DLA SWOJEGO DZIECKA ,ALE JAK MOŻNA MYŚLEĆ O CZYIMŚ DZIECKU ,SKORO SIĘ PRZYPROWADZA NA DYŻUR DO SZPITALA SWOJĄ CÓRĘ ,I TRZEBA NIĄ SIĘ OPIEKOWAĆ,A NIE UMIERAJĄCYM DZIECKIEM PACJENTKI -MOJE DZIECKO ZMARŁO !!!!!!!!!!!!!,MIMO STARAŃ INNYCH LEKARZY .