dr Hanna Skłodowska

Onkolog

Pani Doktor jest skromną, bezinteresowną osobą, ma bardzo dobre serce oraz pewną cechę, która w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością - posiada wrażliwość i erudycję humanistyczną, czyta w ludzkiej duszy, patrzy prosto w oczy, zawsze pochyla się nad najbardziej pokrzywdzonymi. Pani Doktor łączy w sobie dwa zawody - jest lekarzem ale też adwokatem tych najbiedniejszych. Kompetencja, wiedza, doświadczenie - to oczywiste. Chapeau bas! Pozdrawiam Panią, Buziaki.

Pani dr, przykro mi , że Pani nie ma w szpitalu *Kopernik*. Jest Pani super, najlepsza na świecie. Za wszystko dziękuję. Kłania się Wieluń. AP.

Wspaniała Pani Doktor, anioł a nie człowiek, ciepła, delikatna, taktowna, fantastyczna i bardzo mądra, jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam każdemu, kto potrzebuje opieki lekarza onkologa.

Bardzo dobry, cierpliwy lekarz.Pomaga w wyznaczeniu terminów badań CT i PET

Bardzo dobry, cierpliwy lekarz.Pomaga w wyznaczeniu terminów badań CT i PET

Cudowna,wspaniała, uczynna, bezinteresowna.Bardzo, mi pomogła podczas brania chemii./wieluń/