lek. dent. Hanna Smogorzewska-Adamska

nie wiem gdzie będę chodził się leczyc jak doktor przestanie pracowac. jest wyjątkowa. dałbym sześc gwiazdek. polecam.

Bardzo dobra naprawdę polecam ratuje zęby do końca ;)ile się da:)

Bardzo dobra naprawdę polecam ratuje zęby do końca ;)ile się da:)

Moja przygoda dopiero sie rozpoczela a juz jestem pod wrazeniem, te wszystkie 5ki w ocenach mysle ze nie na wyrost.Pani Dr wytropila cos w moim zgryzie o czym poprzednicy nie wspomnieli i to wytyczylo droge ktora mnie czeka.Pelna profesjonalizmu i dajaca poczucie ze gdzie jest poczatek a gdzie kooniec, mysle ze to lekarz ktory przywroci mi prawidlowy zgryz po poprzednich wypelnieniach koronach i mostach ktore mi towarzysza od lat dziecinstwa.Pzdr!

Wspaniały człowiek! Leczę się u Pani Doktor od najmłodszych lat. Jest ciepłą osobą i pomimo tylu lat pracy nie popadła w rutynę. Zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób wizyta u dentysty to koszmar ale ona potrafi przekonać do regularnych wizyt nawet największe boidusze. Uśmiechnięta, tłumaczy co robi, uspokaja kiedy widzi zdenerwowanie. I jeszcze jedno - nie naciąga. Mam do Niej pełne zaufanie. Polecam gorąco każdemu!!!