lek. stom. Hanna Sobotalek. stom. Hanna Sobota - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. stom. Hanna Sobota

Serdecznie zapraszam do wyjątkowej kliniki SOBOTA House of Dentistry – miejsca, w którym ważny jesteś Ty, a nie tylko Twoje zęby.
Z doświadczenia wiem, jak ważne w skutecznym leczeniu jest dobre samopoczucie pacjenta. Dlatego w SOBOTA House of Dentistry dokładamy wszelkich starań, abyś mógł leczyć się bez bólu i stresu, w miłej atmosferze i pod opieką godnych zaufania profesjonalistów. Szanujemy Twój czas - dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu, możesz uzyskać szybką diagnozę i pomoc (np. zdjęcie rentgenowskie nie wstając z fotela, leczenie kanałowe podczas jednej wizyty), a dzięki temu ograniczysz liczbę wizyt w gabinecie.
Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w 1987 r., a już 2 lata później otworzyłam własny gabinet stomatologiczny. Fascynują mnie możliwości współczesnej stomatologii, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących najnowszych technik. Moją specjalnością są stomatologia estetyczna, protetyka i leczenie kanałowe zębów. Jako jedna z nielicznych w Polsce zajmuję się leczeniem choroby okluzyjnej i bruksizmu. Chętnie podejmuję się leczenia nawet szczególnie trudnych przypadków, a doskonałe wyposażenie gabinetu gwarantuje wysoką skuteczność terapii.
Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Endodontycznego -PTE oraz International Team for Implantology – ITI. Jestem konsultantem portalu specjalistycznego dentonet.pl. Dzielę się także swoja wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach organizowanych dla innych dentystów.

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.

Pełen profesjonalizm, świetne wyczucie potrzeb pacjenta, niezwykły zmysł artystyczny - efekt : zachwycający uśmiech :) Serdecznie polecam. Bożena

Bożena

W gabinecie dr Soboty spotkałam się z ogromnym profesjonalizmem, wysoki poziom obsługi pacjenów, wysoka kultura osobista całego personelu. Dr Sobota emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi. Miałam skomplikowany problem. Leczenie trwało 1,5 roku ( wraz z gojeniem dziąseł 6m-cy). Przebieg leczenia poznałam przed podjęciem leczenia. Przeszłam wszystko bezboleśnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem efektu.Pani dr Sobota wypracowała mi nie tylko piękny uśmiech, ale także wyleczyła duszę, podnosząc poczucie mojej wartości.Moję zęby zawsze były kompleksem, zasłaniałam usta śmiejąc się. Dziś uśmiecham się nawet, jeśli nie mam powodów do śmiechu. Z pełną satysfakcją polecam gabinet dr Hanny Soboty każdemu. Na własnej skórze przekonałam się,że niemożliwe, staje sie możliwe.

Zdecydowanie polecam! Fachowa obsługa i fantastyczna atmosfera. Pani Doktor to niezwykła profesjonalistka!

Doktor Sobota robila mi implanty, korony, mosty, usuwala korzen, leczyla kanalowo i mnostwo innych czynnosci, ktore doprowadzily moje tragiczne uzebienie do stanu idealnego. Lekarz idealny, gabinet idealny, asystentki idealne, idealny usmiech. Absolutnie polecam!

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Leczyłem swoje zęby u kilku innych stomatologów i kończyło to się z różnym skutkiem natomiast teraz wiem że powinienem tu trafić od samego początku.

witam korzystałam z tego gabi z polecenia lekarza prowadzącego ,maiłam ząb do leczenia kanałowego -trudny przypadek -złamane narzędzie ,i tylko mikroskop mógł pomóc.Rzetelne podejscie lekarki,wytłumaczenie leczenia ,sympatycza obsługa asystentek to wszystko robi wrażenie.Po mimo ceny za całe leczenie-nie jest tanie to i tak warto ,niż mieć dziurę po zębie.Polecam

Zdecydowanie polecam! Pani dr zrobiła mi śliczne, naturalne licówki. Wreszcie mogę uśmiechać się od ucha do ucha.Ceny co prawda nie są najniższe,ale rekompensuje je wysoki poziom świadczonych usług.