W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie ...

W 4 klasie podstawówki miałem złamana lewa
rękę z przemieszczeniem kości,po złej diagnozie Dr Romana Rejmana wdało się zapalenie odwapnienie kości która nie chciała się zrosnąć i groziła mi amputacja reki.Moja mama znalazła Panią Doktor Stojanik która uratowała mi rękę przed amputacja,wyleczyła i rehabilitowała teraz mam 35 lat ręka jest sprawna i w bardzo dobrej kondycji chodzę do Pani Doktor Stojanik ze swoimi dziećmi które ma pod nadzorem do dnia dzisiejszego odwiedzam Panią Doktor to najwspanialszy lekarz jakiego znam i nigdy nie zapomnę jak będę żył co zrobiła dla mnie i mojej rodziny szkoda ze nie ma więcej takich wspaniałych nie tylko osób ale również lekarzy jak Pani Doktor .Dziękuje za wszystko pani doktor pozdrawiam. Rafał z rodzina.

Profesjonalizm, takt, kultura, cierpliwość, wyrozumiałość to to, czym Pani Doktor ujęła mnie . Największym jednak plusem jest spojrzenie na dziecko całościowo a nie tylko z perspektywy jednej choroby. Przy takim lekarzu czuję się bezpiecznie. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Dzięki niej siostrzenica nie została kaleką. Gorąco polecam!

Lekarz...po prostu rewelacja.Lekarz z powołania...jeden z tych których leczenie jest pasją.Trafia 100%z diagnozą.Dzieki niej znaleźliśmy sie w szpitalu z małą.Diagnoza była trafna choć objawy nietypowe...Córka została zoperowana.Do Pani doktor mogłam dzwonić o każdej porze...zawsze była mi pomocna.Złoty człowiek...

cudowny lekarz kompetentna uprzejma nigdy nie odmawia pomocy oddana swoim pacjentom stawia bardzo trafne diagnozy ufam bezgranicznie wiecej tak odpowiedzialnych lekarzy

Polecam Panią doktor! Uprzejma, kompetentna, wszystko wytłumaczyła, poświęciła dużo swojego czasu. Z dzieckiem obchodziła się delikatnie, nas rodziców nie traktowała jak pan Kaczmarek, nieuprzejmie i chamsko! Polecam i jeszcze raz polecam.

Polecam na prawdę Najlepszy chirurg dziecięcy Gdy z maja corką tam przyjechalyśmy bardzo dobrze sie nia zajeła po kilku tyg. moja corka jest zdrowa

Polecam na prawdę
Najlepszy chirurg dziecięcy

Lekarz godny polecenia, profesjonalny, życzyliwy, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Super. Gorąco polecam.

Dziecko przez około 3 minuty na pół nagie (bez spodni i majtek) siedziało czekając na badanie, a z uwagi, iż nie chciało się położyć (co kolejny lekarz chirurg uznał za wcale nie konieczne przy badaniu - badanie było w następny dzień u innego chirurga w tym samym Centrum) Pani doktor nie tylko nie podeszła nawet do niego (stojąc półtora metra od nas), ale kazała mi opuścić gabinet (dziecko mi się rozpłakało) i przeprowadzić męską rozmowę z czterolatkiem na temat jego zachowania u lekarza i w tym czasie obsłuży sobie innego pacjenta, A TO JUŻ JEST ŻENUJĄCE. MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM PANIĄ I ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW W PRACY ORAZ LEPSZYCH DNI I HUMORU, NIŻ TEN W KTÓRYM U PANI BYLIŚMY.

Zgadzam się z moja przedmówczynią to naprawdę bardzo ciepła, kompetentna i mająca podejście do swoich pacjentów i ich rodziców pani doktor.Przeciwieństwo dr Kaczmarczyka, który powinien odejść na emeryturę jak mu się już nic nie chce i zwolnic miejsc dla innych młodych lekarzy z pasją którzy szukają pracy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Czechowice-Dziedzice"?

dr
Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy
Szpital Pediatryczny
Skoczów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
POLI-MED