lekarz Hanna Szyszka-Rozkal

Pani doktor to bardzo dobry fachowiec. Dzięki kompleksowemu spojrzeniu na mój problem mogę znowu się śmiać "pełną gębą". Jest to lekarz, który potrafi powiedzieć że dalsze leczenie piłowanie czy szlifowanie nie ma sensu - zostałam skierowana do doktora Gołębiowskiego i zamiast męczyć się i wstydzić mam piękny nowy implant za przyzwoitą cenę. A Pani doktor mogę tylko podziękować. Pani Haniu Dziękuję. Życzę wszystkim tak dobrego i kompetentnego lekarza.

Leczyłam zęby i jestem jak dotąd bardzo zadowolona. Tylko z kontrolą gorzej, nie byłam już od trzech lat bo jak narazie mam spokój.

Leczyłam zeby u Pani doktor jakies 4 lata temu - niestety teraz mam problem jeszcze wiekszy z tymi samymi zebami niz byl :((( i mimo ze to byly wizyty publiczne wydalam kupe pieniedzy (przez pol roku) no i teraz wydam jeszcze wiecej gdyz wszystkie ktore byly "wyleczone" przez Pania sa do leczenia znowu :((