lekarz Hanna Terebus

Psychiatra

2,7
2,7

W 44 letnim życiu spotkałem na swojej drodze wielu psychiatrów. Tylko 3 z nich było takich, ktorzy byli pomocni, empatyczni, wykazali naprawdę chęć zrozumienia. Pani Hanna jest jedną z tych lekarzy. Bardzo dobre wrażenie z wizyty. Polecam.

Polecam.

Nie polecam wizyty u pani doktor. Uważa chorych za zdrowych, twierdząc że leki które się bierze i są nieskuteczne w depresji to znaczy że depresji nie ma. Istnieje też depresja lekooporna. Lekceważonco podchodzi do stanu pacjęta. Szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia.

Uważam, że młoda pani doktor Hanna Terebus jest kompetentną lekarką. Pomogła mi, bo dzięki niej nie czuję dużego lękuak dawniej. Nie boję się pisać komentarzy i wpisów w Internecie, bo nie boję się odpowiedzi. To dla mnie ważne, bo Internet jest nieodłącznym składnikiem mojego życia. Leczę się psychiatrycznie od 2004 roku, u p. Terebus od 2013. Brałem już następujące leki: Olanzapinę, Aripiprazol i Risperidon na schizofrenię oraz antydepresant Escilatopramum. Dzięki pani doktor zszedłem z Olanzapiny, tłumiącego leku i powodującego otyłość. Mogę powiedzieć, że czuję się obecnie lepiej niż w 5 czy 6 roku choroby. W kontakcie z psychiatrą często jednak mam problem ze sprecyzowaniem objawów choroby. Wszak moje rozmowy są na poziomie człowieka wykształconego, ale wydaje mi się, że brakuje porozumienia.

Poza tym p. Terebus jest inteligentną i ładną kobietą. :)