lekarz Hanna Walczak

Psychiatra

Bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo miła, interesuje ją każdy szczegół przebiegu choroby, wysłuchuje ze zrozumieniem. Plus za znajomość języka rosyjskiego. Polecam

Bardzo się zawiodłam wizytą u tego lekarza. Brak zaangażowania oraz chęci pomocy. Lekarz nie poradził sobie z trudnym problemem (chorobą) jakim się zmagam. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Z mojej strony, nie polecam. Zostałam potraktowana w sposób lekceważący, a mój problem jakby zupełnie pominięty. Pani doktor, przepisała mi leki, ale w żaden sposób nie wytłumaczyła ich działań, czy skutków niepożądanych, ba nawet nie postawiła mi diagnozy. Bardzo się zawiodłam, psychiatra to lekarz który powinien wykazywać się większa empatia i zrozumieniem.

polecam gorąco bardzo cierpliwa i uprzejma osoba, można porozmawiać na rózne tematy, zawsze wysłucha

Bardzo kompetentna, otwarta na pacjenta, pomocna. Naprawdę polecam

Bardzo kompetentna, otwarta na pacjenta, pomocna. Naprawdę polecam

Pani Doktor Walczak jest bardzo uprzejma, cierpliwa i kompetentna.Polecam.

Pani Doktor Walczak jest bardzo uprzejma, cierpliwa i kompetentna.Polecam.

Pani Doktor bardzo miła, słuchała mnie i nie "olewała". Kompetentna, doradziła mi w problemie nie dawała od razu najprostszego wyjscia jakim są leki <jestem młoda osoba>. czułam się dobrze podczas rozmowy. Jeśli ktoś ma jakis problem ze sobą na prawdę polecam.

Kompetencja, doświadczenie i sposób traktowania pacjenta stanowi o skuteczności leczenia pani Walczak. Szczerze polecam!

Bardzo miła i rzeczowa Pani.Wyleczyła mnie z depresji 2 razy.

Bardzo miła i rzeczowa Pani.Wyleczyła mnie z depresji 2 razy.

Jest dobrym lekarzem duzo mi pomogla jak tylko potrafila.

Jest dobrym lekarzem duzo mi pomogla jak tylko potrafila.