dr n. med. Hanna Werner

leczę się u dr Hanny Werner od 18 lat.Z leczenia korzysta też mój mąż( nadwrażliwy,bojący się, trudny pacjent),oraz okazjonalnie syn,który nie mieszka w Polsce.Wszyscy jesteśmy b.zadowoleni. Kompetencja,uczciwość,uprzejmość,to cechy p.doktor Hanny, które nas przywiązują do jej gabinetu.Leczymy się zarówno w ramach NFZ (to, że usługa jest funduszowa nie znaczy, że jest wykonywana bez serca), oraz prywatnie.Mojemu mężowi p.doktor doradziła protezę szkieletową, która wspaniale się trzyma i zwróciła mojego męża światu.Ja mam uratowane dwie szóstki, o których myślałam,że je stracę, ale skuteczne leczenie kanałowe sprzed ośmiu i pięciu lat nadal pozwala mi ...

leczę się u dr Hanny Werner od 18 lat.Z leczenia korzysta też mój
Kompetencja,uczciwość,uprzejmość,to cechy p.doktor Hanny, które
nas przywiązują do jej gabinetu.Leczymy się zarówno w ramach NFZ
(to, że usługa jest funduszowa nie znaczy, że jest wykonywana bez serca), oraz prywatnie.Mojemu mężowi p.doktor doradziła protezę szkieletową, która wspaniale się trzyma i zwróciła mojego męża światu.Ja mam uratowane dwie szóstki, o których myślałam,że je stracę, ale skuteczne leczenie kanałowe sprzed ośmiu i pięciu lat nadal pozwala mi z nich korzystać.Dwa razy w roku chodzę do p doktor na botox (bo jest znacznie taniej).
Narzeczonej mojego syna p.doktor poleciła i wykonała szynę na zęby, żeby w niej spała i bóle głowy dzięki tej szynie ustąpiły.Narzeczona mojego syna jest Niemką i żaden z lekarzy niemieckich nie wpadł na to, że przyczyną bólów głowy może być
zaciskanie zębów.Zawsze jesteśmy mile przyjmowani przez doktor Hannę i nadal będziemy korzystać z bogatej oferty jej usług.Gorąco polecam .Wdzięczna pacjentka

Z czystym sumieniem polecam Panią dr Hannę Werner. Tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi ją poleciła bo jestem bardzo zadowolona z jej usług. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła, mila muzyka w tle i do tego efekty leczenia rewelacyjne. Pani doktor tłumaczy cały proces leczenia tak, iż czułam że mam na nie wpływ i sama mogę wybrać rozwiązanie. Gdy przyszłam z "bólem" to pomimo tego, że Pani doktor miała bardzo napięty plan, to zostałam przyjęta i udzielono mi niezbędnej pomocy. Gorąco Polecam ...

Gorąco Polecam !!!

Piszę w imieniu 75 letniej babci, która w Sylwestra bez problemu została przez p. dr przyjęta, bo wyleciała jej 2 . Pani dr zrobiła implant i założyła koronkę, babcia jest zachwycona uprzejmością i tym, że nic nie bolało. Myślę, że to super lekaez

Nosiłam przez jakiś czas protezę, chciałam zrobić most, ale do tego trzeba szlifować zęby czego nie chciałam. Pani dr zaproponowała inne rozwiązania, min. implanty. zdecydowałam się, bałam się bardzo. Po 2 godzinach , wyszłam z zębami na 2 implantach jestem zachwycona. Nic nie bolało, nie miałam obrzęku, zażyłam tylko 1 tabl. przeciw bólową. Polecam, to bardzo kompetentna i miła lekarka.

Nosiłam przez jakiś czas protezę,
chciałam zrobić most, ale do tego trzeba szlifować zęby czego nie chciałam.
Pani dr zaproponowała inne rozwiązania,
min. implanty. zdecydowałam się, bałam się bardzo.
Po 2 godzinach , wyszłam z zębami na 2 implantach

Leczę się u pani doktor od roku i jestem w pełni usatysfakcjonowana z leczenia. Myślę, że jest to stomatolog godny polecenia. Jak dotąd nie zawiodłam się.

Polecam. Wiedza, doświadczenie, fachowość, umiejętności, uczciwe i holistyczne podejście do pacjenta.

Już po pierwszej wizycie w gabinecie pani Werner byłem zadowolony. Bezbolesne znieczulenie, którego zawsze się bałem, uprzejmość i kultura. Serdecznie polecam. Jedynym minusem jest czekanie w poczekalni.

Jedynym minusem jest czekanie w poczekalni.

Bardzo uprzejma i kompetentna. Leczę się u dr Werner od 5 lat i myślę, że to zdecydowanie najlepszy stomatolog na Śląsku.

Bardzo dobry stomatolog z doświadczeniem. Leczy mnie i moją najbliższą rodzinę. Wszyscy jesteśmy zadowoleni :).

Trafiłam do p.doktor z polecenia, od razu nawiązała serdeczny kontakt. Chciałam wypełniać bruzdy, powiedziała , że to nie ma sensu, że najpierw trzeba zrobić dobre protezy, a potem wypełniać bruzdy. Mam protezy, zmieniła mi kompletnie twarz(na korzyść), wypełniłam bruzdy i jestem wreszcie uśmiechnięta. poleciłam koleżance , jest też bardzo zaowolona z leczenia

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bytom"?

Wilkdent
ul.Moniuszki 24