dr n. med. Hanna Werner

Szczerze polecam ta klinike stomatologiczna. Pani doktor kazdego pacjenta traktuje indywidualnie I bardzo profesjonalnie. Tlumaczy wszystko z dokladnoscia I daje do wyboru rozne opcje. Doradza I pomaga wybrac najtansza wersje leczenia I leczy, rekonstruuje I odbudowuje zeby na najwyzszym poziomie za przystepna cene. Mozna powiedziec ze Pani doktor ma niesamowity talent w rekach. Wyleczyla, odbudowala I uratowala mi dwa zeby, gdzie w zasadzie juz nic z nich nie bylo oprocz korzeni. Trzeba tez wspomniec asystentke Pani doktor, sympatyczna pania Justyne, ktora rowniez z wielka pasja I cierpliwoscia wykonuje swoja prace. ...

Polecam.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a problem bolącego zęba został bardzo szybko rozwiązany. Na pewno jeszcze tu wrócę kiedy będę miał taką potrzebę.

Najlepsza specjalistka jaką można spotkać! Każdy zabieg wykonywany w miłej i swobodnej atmosferze, a przede wszystkim bez bólu 😁 Efekty lepsze niż można sobie wymarzyć😊

Wspaniały stomatolog, któremu warto zaufać. Pełen profesjonalizm. Gabinet czysty i przyjemny. Mam wielkie szczęście, że tu trafiłam.

Fantastyczne miejsce. Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta. Ceny nie są najniższe, ale adekwatne do poziomu wykonywania usług. Gorąco polecam.

Rewelacyjna opieka w trakcie całego leczenia ( implanty usunięcie ósemek leczenie zachowawcze protetyka ) szybkie działanie w nagłych przypadkach gorąco polecam

Gabinet stomatologiczny na bardzo wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona z wizyty, byłam w celu usunięcia 8, usłyszałam tylko, że zabieg się zaczyna, a 2 sekundy później już nie miałam zęba. :) Polecam serdecznie! Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy! :)

Pełen profesjonalizm, który przekłada się na ogromną jakość wykonania licówek. Zdecydowanie polecam tego stomatologa.

W dniu dzisiejszym byłam na pierwszej wizycie. Pani doktor super miła i rzeczowa. Udało się naprawić aż dwa ubytki i zaplanować dalsze leczenie. Jestem pozytywnej myśli.

Znajomi polecili mi ten gabinet, kiedy poszukiwałem miejsca gdzie zrobią dla mnie protezę. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Proteza znacznie lepsza niż ta, którą miałem wcześniej. Pozdrawiam.