dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

Witam!jestem na początku leczenia u pani doktor Hanny ,ale polecam w 100%!Jestem nieufna jeśli chodzi o lekarzy,ale p.Hanna od razu wzbudziła moje zaufanie!Wytłumaczyła mi wszystko cierpliwie i poświęciła mi bardzo dużo czasu!Byłam na wizycie w Konstancinie w CKR!Pozdrawiam

Życzę każdemu, aby w trudnej chwili ciężkiej choroby spotkał takiego lekarza jak Pani dr Hanna Więcławek - Wasserman. Ja miałem to szczęście w kwietniu 2007r. Niech mi będzie wolno jeszcze raz powiedzieć po prostu dziękuję. Ryszard.

Ryszard.

Przemiła lekarka,cierpliwa,poświęca dużo czasu pacjentowi,skrupulatnie ocenia stan pacjenta, jest dociekliwa i bardzo kompetentna.To pierwszy lekarz specjalista, który po sekundzie wzbudził moje absolutne zaufanie.LEKARZ IDEALNY

Jeden z niewielu lekarzy wzbudzajacy moje zaufanie... Pani doktor opowiedziala nam poswiecila nam duzo czasu, opowiedziala i pokazala, jak prawidlowo postepowac z maluszkiem, na co zwracac uwage, itd. Nie musialam juz o nic dopytywac. Podejscie do dziecka i ogolnie do pacjenta MISTRZ! Zdecydowanie polecam!

Przemiła Pani doktor! Niezmiernie sympatyczna i wyrozumiała. Profesjonalne badanie i pomoc. Polecam!

Bardzo profesjonalny i do tego ciepły lekarz. Szczerze polecam

Bardzo profesjonalny i do tego ciepły lekarz. Szczerze polecam

wspaniały Człowiek i lekarz.nic do dodania,pozdrawiam Ania

wspaniały Człowiek i lekarz.nic do dodania,pozdrawiam Ania

Trafiliśmy do pani dr przez naszego lekarza-polecił.Kontakt z synem na10!Wszystko wyjaśniła,pokazała,rozwiała nasze wątpliwości.Naprawdę super,jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Pani Hania Wassermann to wspaniały, doświadczony lekarz i cudowny, ciepły człowiek. Dzięki Jej kompetencjom, mój syn jest zdrowym, pełnosprawnym chłopakiem. Polecam wszystkim i życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze mieli taki stosunek do pacjenta, poparty tak ogromną wiedzą. Pozdrawiamy serdecznie Panią Hanię. Ania i Michał

Pani dr HANNA WASSERMAN jest wspanilym lekarzem o gołebim seduszoki,zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta ,CZłowiek o wielkiej wiedzy fachowości,życzliwośći ,kompetencji,polecam każdemu i wizytę u p dr ,Przy okazji życzę pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatny,m pacjentka

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49