dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.

Bardzo profesjonalny i do tego ciepły lekarz. Szczerze polecam

Bardzo profesjonalny i do tego ciepły lekarz. Szczerze polecam

Przemiła Pani doktor! Niezmiernie sympatyczna i wyrozumiała. Profesjonalne badanie i pomoc. Polecam!

Witam!jestem na początku leczenia u pani doktor Hanny ,ale polecam w 100%!Jestem nieufna jeśli chodzi o lekarzy,ale p.Hanna od razu wzbudziła moje zaufanie!Wytłumaczyła mi wszystko cierpliwie i poświęciła mi bardzo dużo czasu!Byłam na wizycie w Konstancinie w CKR!Pozdrawiam

wspaniały Człowiek i lekarz.nic do dodania,pozdrawiam Ania

wspaniały Człowiek i lekarz.nic do dodania,pozdrawiam Ania

Przemiła lekarka,cierpliwa,poświęca dużo czasu pacjentowi,skrupulatnie ocenia stan pacjenta, jest dociekliwa i bardzo kompetentna.To pierwszy lekarz specjalista, który po sekundzie wzbudził moje absolutne zaufanie.LEKARZ IDEALNY

Jeden z niewielu lekarzy wzbudzajacy moje zaufanie... Pani doktor opowiedziala nam poswiecila nam duzo czasu, opowiedziala i pokazala, jak prawidlowo postepowac z maluszkiem, na co zwracac uwage, itd. Nie musialam juz o nic dopytywac. Podejscie do dziecka i ogolnie do pacjenta MISTRZ! Zdecydowanie polecam!

Życzę każdemu, aby w trudnej chwili ciężkiej choroby spotkał takiego lekarza jak Pani dr Hanna Więcławek - Wasserman. Ja miałem to szczęście w kwietniu 2007r. Niech mi będzie wolno jeszcze raz powiedzieć po prostu dziękuję. Ryszard.

Ryszard.

Lekarz jakich mało!!!Super specjalista a podejście do pacjenta rewelacyjne!!!Serdecznie pozdrawiamy Panią dr od Amelki i jej rodziców!

Najsympatyczniejszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam.

Najsympatyczniejszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam.