lek. med. Hanna Wiśniewska-Ziurkowska

Reumatolog

Doświadczona Pani Doktor, z miłym usposobieniem.

Doświadczona Pani Doktor, z miłym usposobieniem.

Pani Doktór po dokładnym wywiadzie bardzo przystępnie objaśniła cały mechanizm schorzenia i zgodnie z procedurą zleciła wymagane badania. Podczas następnej wizyty przedstawiła możliwe sposoby leczenia objaśniając plusy i minusy różnych kuracji. Tak dobrej atmosfery i chęci pomocy tylko sobie życzyć u wszystkich lekarzy. Doktór godny najwyższego polecenia. Jedyny minus to czas oczekiwania, ale efekt wizyty jest tego warty.

Jedyny minus to czas oczekiwania, ale efekt wizyty jest tego warty.

bardzo kompetentna i przyjazna lekarka, chodzę do niej od lat, słucha pacjenta, kieruje na dodatkowe badania ,dużo jej zawdzięczam. Polecam wszystkim

Nie zainteresowana dolegliwościami pacjenta, diagnozę stawia na oko, bez jakichkolwiek badań,faszeruje lekami p. bólowymi czym robi więcej szkody niż pożytku ot i całe leczenie,szkoda czasu na wizyty u niej, nikomu nie polecam

Ja byłam zadowolona, choć czas Panią Doktor gonił. Ale widać duże doświadczenie ,chęć rozmowy i otwartość.

Znam osobiście od wielu lat. Bardzo kompetentny lekarz doświadczony z dobrym podejściem do pacjenta. Mogę polecić z czystym sumieniem. Wcześniej przez wiele lat pracująca jako lekarz rodzinny/internista na legionów. Pomagała mi wiele razy ,nie tylko w przypadkach reumatologicznych ale również internistycznych i nigdy się nie zawiodłem.

szkoda pisac o wszystkim. Zarozumialosc to nie wiedza.

szkoda pisac o wszystkim. Zarozumialosc to nie wiedza.

Zapisuje tylko środki przeciwbólowe, udaje że bada, nie słucha pacjenta, nie kieruje na żadne badania, stawia diagnozę na oko. Przez 4 lata Pani dr twierdziła,że mam reumatoidalne zapalenie stawów (rzs).Aplikowała mi silne leki na rzs m.in. Metypred, Arechin i jeszcze jakieś, nie pamiętam nazwy w tej chwili. Pani dr otrzymała ode mnie zdjęcia rtg. różnych stawów ,opisy tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego, które potwierdzały zmiany zwyrodnieniowe stawów. Więc nie wiem czemu utrzymywała nadal,że to rzs. Zrobiłem sobie prywatnie usg kolan,w którym lekarz wykonujący to badanie też wykluczył zmiany charakterystyczne w rzs-ie. Mnie moje objawy też nie pasowały do rzs. Studiowałem literaturę medyczną dot. rzs i choroby zwyrodnieniowej stawów, więc w tej chwili mam dużą wiedzę na ten temat. Swoje wątpliwości zgłaszałem dr Ziórkowskiej. Na pytanie: Co mi naprawdę dolega?, Pani dr odpowiedziała: niech mnie Pan nie pyta. Ja na to: a kogo mam pytać? To po co w takim razie zażywałem te lekarstwa, przecież to nie są obojętne środki dla organizmu. Ostatnio zaczęły mi strasznie dokuczać stopy. Przed ostatnią wizytą zrobiłem sobie w spół.lek. rtg. stóp, który wykazał zmiany zwyrodnieniowe. Na wizycie u dr uskarżałem się na ból stóp, opisywałem moje dolegliwości,że nie mogę chodzić. Na to dr,że nic tu nie widzi.Czy P.dr ma rentgen w oczach? Na wizycie nie pokazałem zdjęć rtg,ponieważ zapomniałem ich wziąć i nie powiedziałem że zrobiłem rtg. Dr natomiast zajęła się rękoma, na które się na tej wizycie nie uskarżałem.W końcu na moje naleganie dała skierowanie na zabiegi, ale na jeden staw u dłoni.To jest kpina, mam zmiany we wszystkich stawach:w kręgosłupie szyjny, lędzwiowym, biodrach, kolanach, stopach, dłoniach, łokciach a dostaję zabiegi na 1 stawik w paluszku. A co z resztą. Ta kobieta nie umie zdiagnozować choroby, nie leczy tylko "spławia" pacjentów. Nikomu nie polecam tej lekarki, szczerze odradzam.

Nie wiem kto pisal pozytywne opinie ale wyglada na to ze ta pani sama sobie je napisala. Jak juz wczesniej bylo dopisane wszystkie opinie pisala ta sama osoba tylko w innym czasie i innej formie i wyglada na to ze robila to pani doktor.

Bardzo spokojnie, bez pośpiechu, poświęca pacjentowi dużo czasu. Wyjaśnia problemy,duża znajmość schorzeń, życzliwa, wysoka kultura osobista. Bardzo przyjazna pacjentom. Kazdemu polecam takiego specjalistę.