dr n. med. Hanna Witkowska-Ulatowska

1,4
1,2
1,4
1,3

Nie wiele miałem z tą panią doktor do czynienia ale moja mama po rozmowie z nią stwierdziła,że jest bardzo "ostra" i wydaje mi się,że te Wasze opinie do niej pasują i chyba nie wydaje mi się żeby miała podejście do dzieci

Okropny człowiek i beznadziejny lekarz; podczas wizyty tłumaczyła mojemu dziecku (12 l),że mężczyzna powinien dotrzymywać słowa tzn. jeśli obiecuje popełnić samobójstwo to powinien to zrobić a nie rzucać słowa na wiatr!!! Przychylam się do opinii,że jest to osoba z bardzo poważnymi własnymi problemami.Uważajcie!

Przecież jej nie warto nawet kopnąć w morde,a co dopiero oddawać chorych ludzi do leczenia....

Bardzo nie miła,wysublimowana osoba.Byłam w ubiegłym roku u niej z dzieckiem.Zero podejścia,wizyta trwała 10 minut na Dzielnej.Nie daj Boże,odradzam zdecydowanie!

Ja również byłam swego czasu w Zagórzu, z powodu depresji, bulimii i próby samobójczej i podpisuję się pod wszelkimi negatywnymi opiniami. Dodam jeszcze, że babsko podało mi 2 razy, pod rząd leki, którymi mi zaszkodziło. Jednym tymczasowo. Drugim, podanym mimo wyraźnych przeciwwskazań (!) niestety na stałe. Po swoim błędzie sfałszowała wyniki badań i jak najprędzej wypisała do domu.

Okropne babsko! Nie życzę największemu wrogowi, żeby na nią trafił. Powinni odebrać jej uprawnienia. Nie wiem jakim cudem ta kobieta wciąż jest psychiatrą. Po jednym krótkim wywiadzie powiedziała tyle przykrych i nieprzyjemnych rzeczy, wysnuła masę dziwnych wniosków, nie wiem na jakiej podstawie. Bardzo mi przykro, że po tej planecie chodzą tacy ludzie. Stanowczo odradzam!

Powinno jej się cofnąć uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza-psychiatry, bo jest niebezpieczna dla swoich pacjentów i ich rodzin!

Ta kobieta to nie lekarz, to mająca problemy sama ze sobą sadystka!!!

Ta kobieta to nie lekarz, to mająca problemy sama ze sobą sadystka!!!

Tej kobiecie należy jak najszybciej cofnąć uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza!!!! Mój syn po pobycie w Zagórzu pod "opieką" tej pani ordynator - po upokorzeniach jakich od niej doznał - podjął próbę samobójczą!!!!

...znam panią z Zagórza wiele lat temu i tego nazwiska nigdy nie zapomnę. NIE POLECAM NIKOMU. Zero podejścia do dzieciaków - autorytatywna, traktowała nas z wyższością, przerywanie wpół zdania też pamiętam. I pamiętam też rzeczy, które potrafiła robić, a które...hmmm nazwę wymykaniem się już z kategorii pt: "chamstwo". Miała swoje sympatie i antypatie. Sympatie miały raj bez względu na swoje postępowanie - antypatie były upokarzane, jeśli nie gnębione z szantażem włącznie. Pani nie bawiła się w "dobrą panią doktor". Pożegnała mnie słowami: "...ty i tak kiedyś będziesz mieć schizofrenię - ...

Pożegnała mnie słowami: "...ty i tak kiedyś będziesz mieć schizofrenię - u ciebie to tylko kwestia czasu". To było 10 lat temu.
Wróżką okazała się być równie złą, co psychiatrą. Dziś ja pomagam takim, jaką byłem wtedy.