lekarz Hanna Właszczuk-Szulc

Wenerolog, Dermatolog

Wszystkich, którzy dostali od tej pani lek robiony zachęcam do sprawdzenia składu leków, które otrzymaliście. Od 3 lat mam zmiany na lewym nadgarstku od ponad 2 lat smarowałam się lekiem robionym, który pani doktor mi wypisywała. Okazało się że jest to steryd (nigdy to słowo nie padło na wizycie), którym można smarować się max 2 tygodnie!! Dodam, że w czasie stosowania maści byłam w ciąży a potem karmiłam piersią, oczywiście pani doktor o tym wiedziała. Obecnie mam na nadgarstku zanik skóry, zniszczone naczynia krwionośne i perspektywę wielomiesięcznego leczenia, o ile w ogóle.. Nie polecam.

Do Pani doktor trafiłem z polecenia mojej córki i znajomych,którzy mieszkają w Katowicach. Długo szukałem pomocy u dermatologów z terenu Myszkowa i Częstochowy.Pani doktor okazała się bardzo miłą a przede wszystkim kompetentną osobą. Czas który poświęca pacjentowi to nie 10 min. Wywiad z pacjentem to pełen komplet informacji o min. tryb życia, czym się zajmuję, jakich kosmetyków używam,posiłki i wiele innych. Sama diagnoza odbywa się dwuetapowo; najpierw diagnozowanie choroby a potem badania (analizy krwi i inne) i wtedy Pani doktor może w pełni potwierdzić zdiagnozowaną chorobę. Poza tym w bardzo ...

Poza tym w bardzo profesjonalny sposób tłumaczy co to za choroba jak się nią leczy. Odpowiada na każde pytanie .
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz powtórzenie leków (wypisanie recept na leki) jest nie płatne. Lekarz godny polecenia.

Nie polecam! Byliśmy z dzieckiem i zupełnie nie trafiona diagnoza. Na szczęście inny dermatolog szybko naprawił błąd Pani doktor.

Byliśmy u Pani Doktor z naszym synkiem (7m-cy), który miał zmiany skórne. Chodząc od lekarza do lekarza powoli traciliśmy nadzieję, że ktoś może nam pomóc. Po wizycie u dr Właszczuk- Szulc byliśmy pozytywnie zaskoczeni podejściem do pacjenta jak również zaangażowaniem w leczenie. Po zmianie maści efekty były widoczne praktycznie z dnia na dzień. Kolejne wizyty u Pani Doktor są tańsze oraz wizyty kontrolne (kontrola stanu skóry) bezpłatne. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za okazane wsparcie i pomoc w leczeniu naszego synka.

Zdecydowanie polecam profesjonalną opiekę Pani Doktor. Jest osobą z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej praktyce przede wszystkim kładzie nacisk na dobro pacjenta. W przeciwieństwie do wielu specjalistów w tej dziedzinie wizytę rozpoczyna od szczegółowego wywiadu lekarskiego, aby dobrze poznać środowisko pacjenta i móc postawić trafną diagnozę oraz dobrać odpowiednią metodykę leczenia. W moim przypadku niewielkim nakładem finansowym Pani Doktor pomogła mi wykaraskać się z chronicznych dolegliwości skórnych. Zgłaszając się z jednym problemem otrzymałam również wskazówki dotyczące innej dolegliwości, nie będącej planowanym celem mojej wizyty, a za które jestem niezmiernie wdzięczna. Pani Doktor jest otwarta na kontakt z pacjentem, zarówno telefoniczny jak i poprzez zapewnienie elastycznych godzin wizyt. Ze szczerego serca polecam Państwu powierzenie swoich dermatologicznych problemów Pani Doktor!

Pani dr.Szulc jest najlepszą panią dermatolog z jaka sie dotąd spotakałam. Do Pani doktor trafilam kilka lat temu z duzym problemem dermatologicznym, kiedy wszyscy lekarze w Gliwicach wymyslali rozne choroby zapisywali rożne specyfiki i to coraz drozsze bez zadnego wywiadu. Pracuje jako kosmetyczka wiec rece mi opadały kiedy słyszalam dziwne choroby. Na Pania dr. Szulc trafilam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim poswieca niesamowicie duzo czasu na wywiad i na zapoznanie sie z miejscem zmienionym chorobowo. Krok po kroku objaśnia co i jak. I co jest ogromnym plusem co rzadko sie spotyka wypisuje leki robione czyli takie które w swoim składzie maja tylko te substancje które mają wyleczyc dane miejsce. Bardzo dokładna i przejmująca sie pacjentem, podchodząca z duzym zaangazowaniem do tego jest rownież wenerologiem. Polecam bardzo

Bardzo mądra Pani Doktor. Szczerze polecam. Jeszcze nikt nigdy nie miał takiego podejścia do mnie (pacjenta) jak dr Szulc. Jest pod wrażeniem. Wizyta trwa około 30 minut, jest niedroga, a poza tym leki przepisywane są również bardzo tanie. W moim przypadku również zalecono preparaty robione w aptece, w dodatku refundowane. Na prawdę szczerze polecam!

Witam. Jak najbardziej polecam porady-usługi pani doktor. Od 5 lat borykam się z problemami skórnymi (na głowie oraz w miejscach intymnych). Przez ten czas byłem u trzech lekarzy z NFZ oraz dwóch prywatnie i żaden nie poradził sobie z moimi dolegliwościami. Do pani doktor poszedłem kilka miesięcy temu właśnie po przeczytaniu opinii w internecie. Na początku pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad choroby, po czym skierowała mnie na badania do laboratorium (koszt 30zł). Na podstawie wyników badań dostałem recepty na cztery lekarstwa, w tym dwie maści robione w aptece na zamówienie. ...

Witam.
Jak najbardziej polecam porady-usługi pani doktor. Od 5 lat borykam się z problemami skórnymi (na głowie oraz w miejscach intymnych). Przez ten czas byłem u trzech lekarzy z NFZ oraz dwóch prywatnie i żaden nie poradził sobie z moimi dolegliwościami. Do pani doktor poszedłem kilka miesięcy temu właśnie po przeczytaniu opinii w internecie. Na początku pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad choroby, po czym skierowała mnie na badania do laboratorium (koszt 30zł). Na podstawie wyników badań dostałem recepty na cztery lekarstwa, w tym dwie maści robione w aptece na zamówienie. Po zastosowaniu kuracji nastąpiła bardzo wyraźna poprawa, praktycznie większość objawów ustąpiła. Trzy wizyty w gabinecie, dwie porady przez telefon oraz niedrogie leki ogromnie mi pomogły. Polecam.

Pani dr Szulc jest lekarzem z fantastycznym podejściem do pacjenta. To nie ten typ lekarza, który nie odrywa oczu od dokumentow. Przede wszystkim obszerny wywiad z pacjentem. Trafna diagnoza i dokładne objaśnienie co to za dolegliwość i jak będzie przebiegał proces leczenia. Dzięki wielotniej praktyce p. Dr Szulc przede wszystkim stosuje leki własnej kompozycji, o ile skuteczniejsze i tańsze od gotowych. Naprawdę polecam tego lekarza, ponieważ jest kompetentna i nie traktuje pacjenta jak klienta lecz jak człowieka oczekujacego pomocy.

właśnie pani doktor odmówiła mi dla kolegi wizyty domowej wiec mam negatywną opinie na jej usługi dermatologoczne zero pomocy