lekarz Hanna Właszczuk-Szulc

Wenerolog, Dermatolog

Super lekarz Zawsze pomoże i dobrze doradzi Zawsze można zadzwonić o każdej porze. Dostosuje się z czasem do nawet najbardziej zapracowanych pacjentów Z czystym sumienieniem polecam

Myślę, że spokojnie można polecić panią doktor. Dużym plusem jest możliwość dzwonienia i przedstawienia wyników badań przez telefon, co przyspiesza diagnozę i powoduje, że kolejna wizyta polega tak naprawdę na odbiorze odpowiedniej recepty. Koszt usługi nie jest wysoki i waha się od 80 do 100 PLN. Na dzień dzisiejszy udało się pozbyć większości dolegliwości, z którymi borykałem się przez bardzo długi czas. Szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz, uprzejma i kompetentna, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, przepisuje lekarstwa robione na które stać każdego pacjenta, lecze się u pani doktor od wielu lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam każdemu takiego lekarza.

Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor. Jestem pacjentem od ponad 20 lat i nie zdarzyło się abym nie uzyskał właściwej diagnozy i prawidłowego leczenia. Ja mogę śmiało nazwać Panią Doktor naszym lekarzem rodzinnym, ponieważ leczy w naszej rodzinie już drugie pokolenie i zawsze skutecznie. Jest to lekarz kompetentny, zaczynający pracę z nowym pacjentem od rzetelnego wywiadu, konkretnych i koniecznych badań. Leczenie prowadzone jest wielokierunkowo i bardzo trafnie.

Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia Pani doktor. Nareszcie trafiłam do kompetentnego dermatologa! Od lat mam problemy ze skórą łojotokową i dopiero przepisane przez Panią doktor leki okazały się skuteczne. Dużą zaletą jest to, że przepisane leki były niedrogie. Na przykład tonik do twarzy z lekiem zrobiony w aptece według receptury Pani doktor jest refundowany kosztuje jedynie 8 zł!!! Serdecznie polecam dermatologa Panią Hannę Właszczuk-Szulc!!!

Proszę Państwa! chciałbym serdecznie polecić :kompetencje , podejście oraz doświadczenie Pani Dr Hanny Właszczuk-Szulc.Mam 32 lata, praktycznie od zawsze borykałem się z większymi lub mniejszymi problemami skórnymi .Pragnę podkreślić, że zanim trafiłem na Panią doktor odbyłem kilka wizyt u innych dermatologów ale dopiero wiedza Dr Hanny Właszczuk-Szulc okazała się dla mnie zbawienna. Głównym atutem i zarazem znakiem firmowym Pani doktor jest fakt, że z reguły przepisuje ona specyfiki do zrobienia w aptece a nie kupne gotowe produkty.(i to jest cała tajemnica!)Jej szczegółowy wywiad oraz trafne diagnozy pozwalają dobrać składniki poszczególnych specyfików tak aby w szybki sposób zniwelowały wszelkie problemy skórne nawet w przypadku bardzo problematycznych cer.
Z czystym sumieniem polecam , takich specjalistów pozostało na rynku naprawdę niewielu. Co do miejsca jej pracy(bo to był główny zarzut z tego co czytałem)..jakie to ma znaczenie? byłem już w gabinetach ze "złotymi" klamkami i pięknymi żyrandolami ..tyle że siedzieli tam pseudo-specjaliści..dziękuje

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem podejścia do pacjenta w którym widzi człowieka i jego problem. Po wnikliwej rozmowie miałem pełny obraz co do mojej sytuacji. Nie czułem się jak kolejny ... Jak by więcej lekarzy w Polsce miało takie podejście do pacjenta byli byśmy zdrowsi. Polecam Panią Doktor

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor.

Absolutnie nie zgadzam się z opinią Pauliny z dnia 13.11.2013r. Jest to ocena pani doktor krzywdząca, niesprawiedliwa i tendencyjna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć i zapewnić o skuteczności leczenia i profesjonalizmie pani doktor Hanny. Nie ma znaczenia miejsce, w którym przyjmuje pacjentów, niech sobie jest pamiętające czasy Gierkowskie, ale liczy się to, że właśnie w tym miejscu udzielono mi skutecznej pomocy. Ok 2 lat temu miałam poważny problem, nie ustępujący po kuracjach różnymi maściami, ze skórą na stopie i biuście. Swędzące liszajowate, długoterminowe zmiany skórne. Wystarczyła tylko jedna wizyta u pani doktor i przepisana przez nią robiona w aptece maść aby moje problemy się definitywnie skończyły. Po dwóch latach nie mam żadnych nawrotów ani podobnych problemów. Nie wiem ile teraz kosztuje wizyta u pani doktor, ale nawet w okolicach 100,00zł. to nie dużo, biorąc pod uwagę fakt, że do skutecznego wyleczenia jest potrzebnych dużo mniej wizyt niż u innych dermatologów. Pani doktor jest po prostu SUPER, gorąco polecam. Opinia Pauliny to stek bzdur wymyślony przez wkurzoną studentkę - może źle stosowała kurację zaleconą przez panią doktor, bo chciała być mądrzejsza od niej - to teraz ma tego efekty.

Niestety nie mogę zgodzić się z opinią poprzednich osób. Według mnie pani doktor jest beznadziejna. Gabinet jest obskurny, brudny i wygląda jak zagracona piwnica (zamiast jakiegoś specjalnego sprzętu, doktor oglądała moją twarz pod biurową lampką za 10 zł z supermarketu). P Pani Szulc nie pomogła mi w najmniejszym stopniu, a jedynie zdarła pieniądze(90zł dla studentów), w dodatku chwaląc się jaka ta kwota za wizytę u takiego renomowanego lekarza jest mała. Po 2 miesiącach stosowania leków, które mi przepisała, antybiotyku oraz tych robionych, mój trądzik nie znika, wręcz pogorszył się. Co do leków: Szulc nie ma podpisanej umowy z NFZ i wszystkie recepty są na 100%, co kosztowało mnie prawie 400 złotych za leki i te beznadziejne wymyślone przez nią papki i toniki (dodatkowo pani w aptece zrobiła to z tańszych składników, bo wyszłoby jeszcze więcej). Co prawda poświęciła mi godzinę czasu, w tym pół godziny na wyliczenie swoich osiągnięć i miejsc pracy, co kompletnie nikogo nie interesuje, ale że umowy z NFZ nie ma, nie wspomniała ani słowem. Co do uprzejmości - nie lubię ludzi którzy myślą, że są ponad innymi, występuje u pani doktor tzw. przerost formy nad treścią. Co jeszcze ciekawe, kiedy zapytałam o jakieś leki na osłonę wątroby przed antybiotykiem (miałam go brać przez 8 tygodni) doktor wręcz mnie wyśmiała, że jestem naiwna, a środki osłonowe to tylko komercja. Zrobiłam tak jak powiedziała, nie brałam nic, przez co teraz zmagam się z bólami brzucha i kłuciem wątroby. Moja twarz dalej jest w strasznym stanie, ponieważ leki nie pomogły, zniszczyłam swoje wnętrzności antybiotykiem, jestem zła i bez pieniędzy (razem za wszystko wyszło jakieś 500 zł), a to wszystko dzięki pani doktor. W OGÓLE NIE POLECAM!

Leczylem sie 2 razy u Pani doktor. 5 lat temu i niedawno . Gabinet mógłby być ładniejszy, lepiej położony itd. Ale co do profesjonalizmu i wiedzy to szacunek. Naprawdę dobry lekarz. Trafne diagnozy, dużo wyjaśnień. A to ze Pani doktor opowiada czasem o sobie i swoim doświadczeniu to nic złego. My w Polsce tak mamy ze największy szacun mamy dla cichych bohaterów a ludzi znających swoją wartość od razu szufladkujemy jako nadętych.