lekarz Hanna Właszczuk-Szulc

Wenerolog, Dermatolog

Dobra lekarka. Przepiała odpowiednie, skuteczne leki

Dobra lekarka. Przepiała odpowiednie, skuteczne leki

Zdecydwanie wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie przeprowadzając długi wywiad i szukając wielu punktów zaczepienia aby dobrze zdiagnozować wszystkie aspekty problemu. W przypadku dodatkowych pytań po wizycie spokojnie i rzeczowo wyjasnia wszystko telefonicznie. Stara się nie przepisywac gotowych drogich specyfików, zamiast tego tanie leki do samodzielnego robienia przez farmaceutów w aptece. Jesli ktoś szuka bardzo kompetentnego specjalisty z ogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta to polecam panią Hannę.

mialam plackowate łysienie jesem po pszeszczepie nerki . Pani doktor bardzo tanimi lekami spowodoała ze w krotkim czasie włosy odrosły, gdzie taka kuracja trwa czasem 3,4 lata, ja po połtora roku miałam koncowe efekty. Polecam wszystkim tego lekarza, wysoce profesjonalny,miła i nie naciągająca na drogie recepty.

Zgadzam się z opinią poprzednika! Lekarz zdecydowanie kompetentny i godny polecenia. Pierwszy raz nie straciłam czasu, nerwów ani pieniędzy na wizytę u dermatologa. SPECJALISTA na 6+. Oby więcej takich mądrych lekarzy. POLECAM SERDECZNIE.

Dermatologia to kulejąca dziedzina medycyny, a tymczasem ta pani potrafi zdziałać cuda. Nigdy do tej pory nie spotkałam się z dermatologiem, który w tak krótkim czasie potrafi szybko wyleczyć pacjenta. Pani Szulc jest starszą osobą, wybitnie kompetentną. O chorobie i sposobie leczenia tłumaczy ok 30 minut w sposób zrozumiały dla każdego. Jest na tyle uprzejma, że nawet wysyła recepty pocztą jeżeli zachodzi taka potrzeba lub pacjent mieszka daleko. Każda następna wizyta do roku czasu od pierwszej jest tańsza, tzn kosztuje mniej niż pierwsza (pierwsza to 80 złoty, co i tak jest bardzo tanio jak na centrum Katowic!). Polecam!