lekarz Hanna Wołocznik

Bardzo słaby lekarz.36 lat praktykia, a u pani doktor nadal króluje antybiotyk... na mnie przetestowała chyba wszystkie antybiotyki świata , przez co częściowo mam uszkodzony słuch. Gdy moja żona nie wiedząc co czyni zapisała nasze pierwsze dziecko do tej kobiety (żona jest z Warszawy i nie zna naszych lekarzy) prubowałem przepisać córkę,zaczęto mi robić problemy. Nie chciano wydać mi kart szczepień, pógźniej chcieli pisemne uzasadnienie mojej decyzji, lub osobiste wytłumaczenie się przed panią doktor... normalnie jaja!

na mnie przetestowała chyba wszystkie antybiotyki świata ,
przez co częściowo mam uszkodzony słuch.
(żona jest z Warszawy i nie zna naszych lekarzy)
prubowałem przepisać córkę,zaczęto mi robić problemy.
lub osobiste wytłumaczenie się przed panią doktor... normalnie jaja!

Urządza kpiny z pacjenta.Zamiast leczyć wyręcza się innymi lekarzami,a nie dmucha na zimno.Pacjent oczekuje konkretnej porady i pozbycia się dolegliwości a nie potrzebnego stresu i skierowań.Zamiast przepisać prosty lek musiałam jechać do Wejherowa .aż sam hirurg się z jej głupoty śmiał. Żenada,dyplom kupiła chyba,bo na medycynie to ona się nie zna,najłatwiej wysługiwać się kolegami po fachu.

polecam w 100% mój brat dostał parę dni życia jelita mu nie funkcjonowały a lekarz rodzinny dawał syropki a pani Hanna pomogła i ma go pod kontrola i już jest wszystko w porządku :)

LECZYLA MNIE ,LECZY MOJEGO SYNA I NIE MAM JEJ NICZEGO DO ZARZUCENIA.TROCHE PRZEWRAZLIWIONA,ALE W DZISIEJSZEJ MEDYCYNIE TO DOBRA ZALETA

Zdecydowanie odradzam! Należałam do niej jakies 15 lat. Jest bardzo nieuprzejma, z wielka laską wystawia skierowania i na wszystko ma jedno lekarstwo: antybiotyki. Wiecznie niezadowolona, gdy przychodzilam w krotkim odstepie czasu z nową infekcją. Inna Pani Doktor skierowala mnie do Akdademii Medycznej w Gdansku, gdzie okazalo sie, ze mam bardzo obnizoną odpornosc i wyslala mnie na badanie tarczycy. Niedoczynnosc rowniez nigdy nie zdiagnozowala!!!!!!! Do tego na koniec nie chciała mi wydać mojej historii choroby, ani po kilku prosbach oddac do skserowania, twierdząc , ze sama sksreuje, jak bedzie miala czas. Przez co nastepny lekarz nie mial zadnych informacji!!! ODRADZAM!!!!!

prawie wykonczyła mi syna,bagatelizowała objawy choroby,twierdziła ze przesadzam.zmieniłam pediatre i stan zdrowia sie polepszył.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pediatra dociekliwy,kompleksowy,miły dla dzieci.Pani doktor godna polecenia.

Pediatra dociekliwy,kompleksowy,miły dla dzieci.Pani doktor godna polecenia.

Pani Wołocznik bywa nieprzyjemna.Jako lekarz jest naprawdę godna polecenia.Nie ma problemów ze skierowaniami, badaniami itp.Poważnie troszczy się o swoich pacjentów.

Wulgarna,nie potrafi nic innego tylko wystawić receptę na antybiotyk

Wulgarna,nie potrafi nic innego tylko wystawić receptę na antybiotyk