lek. dent. Helena Chudy

Pani doktor pomogła mi w trudnej syuacji. Przyjęła mnie z bólem zęba bezpłatnie bo akurat nie miałam możliwości zapłacić i zaufała mi że zapłącę w przyszłości jak już będe mogła. Bardzo dobry człowiek.

Mój 6-letni syn zgodził się na znieczulenie i usunięcie mleczaka u Pani Doktor a wcześniej próbowaliśmy w kilku gabinetach. Jestem Bardzo zadowolona z wizyty.

Zwiedziłam z moim synem prawie wszystkie gabinety w Nysie. Paniczny lęk przed dentystą i problemy tylko narastały. Koleżanka się pochwaliła, że leczy dzieci u pani doktor Helenki. Po kilku wizytach mój syn nie wyobraża sobie leczenia u kogoś innego. polecam:)

Robiłem u Pani Doktor korony górnych zębów 8 lat temu. Dzisiaj wszystko wygląda świetnie i będę robił korony na dole. Pamiętam, że ostatnio odbyło się wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Jestem bardzo mile zaskoczona wizytą. Pani doktor zrobiła mi badanie zębów laserem. Widziałam wszystko na ekranie i nie musiałam wierzyć na słowo. Boję się zdjęć rentgenowskich a to badanie podobno jest całkiem bezpieczne. Leczenie było bezbolesne. Polecam wszystkim bojącym się.

Trafiłam całkiem przypadkiem do Pani Doktor - jedyne czego żałuje, ze nie umówiłam się do niej wcześniej. Na każdej wizycie precyzyjnie tłumaczy cały proces leczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania zdjęć rentgenowskich na miejscu.

Wszystko na najwyższym poziomie! Leczenie bezbolesne, zdjęcia punktowe i panoramiczne można wykonać na miejscu. Pani Doktor bardzo sympatyczna. Polecam każdemu!!

Świetny lekarz. Super podejście do dzieci. Mój syn nie chciał leczyć zębów u żadnego z okolicznych stomatologów, tylko Pani Doktor potrafiła go zaczarować :)

Leczę się u Pani Doktor z moimi dziećmi. Widać, że dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze. Zawsze pomoże w trudnej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona.

Ja także trafiłam do Pani doktor z bólem zęba. Zostałam przyjęta po godzinach pracy gabinetu. Pani doktor bardzo się namęczyła żeby mi pomóc. Widać doświadczenie, wiedzę i precyzję. Serdecznie dziękuję!