dr n. med. Helena Dominiak-Rybarczyk

2,9

Zwykle nie umieszczam opinii w internecie, ale w tym przypadku to nieodzowne. Pani doktor jest antypatyczna, oschla i arogancka.Po 2min przebywania z nią w gabinecie pacjent ma ochotę wyjsc. Jezeli zostanie, to jego strata, bo zadnej profesjonalnej porady, nie mowiac o pomocy, i tak nie uzyska. Ja uslyszalam, ze nie bede miec przebadanych oczu, bo tu tylko medycyna pracy.A przy badaniu ostrosci wzroku pani doktor irytowala sie, ze za szybko mrugam powiekami i trudno wykonac badanie...Zamiast przeprosic,ze nie moze mi pomoc z powodu braku fachowego sprzętu (w kompetencje nie wchodzę), ...

i tak nie uzyska. Ja uslyszalam, ze nie bede miec przebadanych oczu, bo tu tylko medycyna pracy.A przy badaniu ostrosci wzroku pani doktor irytowala sie, ze za szybko mrugam powiekami i trudno wykonac badanie...Zamiast przeprosic,ze nie moze mi pomoc z powodu braku fachowego sprzętu (w kompetencje nie wchodzę), pani doktor zaczęla mnie krytykowac i obrazac!!! Uwazam, ze ani wiek emerytalny ani tym bardziej wykonywany zawod nie uprawnia nikogo do takiej impertynencji. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Strata czasu, nerwów i pieniędzy, a ja musze szukac kolejnego lekarza.z tym ze tym razem poczytam najpierw opinie w necie.

Pani Doktor podczas mojej wizyty była niezwykle nieuprzejma i arogancka. Zupełnie zignorowała moje obawy związane z wadą wzroku. Zamiast pomóc, wolała mnie krytykować i obrażać. Wizyta była odpłatna (w przychodni Akamedik), niestety samo badanie bardzo podstawowe. Spotkanie z Panią Doktor wspominam bardzo negatywnie i zdecydowanie nikomu jej nie polecam. Sama udam się na drugą konsultację do innego, bardziej profesjonalnego okulisty.

Gorąco polecam. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Pani doktor Rybarczyk :(

Gorąco polecam. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Pani doktor Rybarczyk :(

Pani doktor nie jest ani sympatyczna ani kompetentna. Nie słucha pacjenta, sama wymyśla mu symptomy. No i najważniejsze- wzięła pieniądze, nic nie pomogła i sama się do tego przyznała. Zdecydowanie nie polecam. Pora chyba iść na emeryturę.

spotkalem Pania Rybarczyk i jako sluchacz jej wykladow na spotkaniach krajowych i miedzynarodowych optykow.bylem rowniez 2 razy jej pacjentem.

Wybierając sie praktycznie do centrum Poznania oczekiwałem czegoś wiecej,a zastałem skromnie wyposażony gabinecik i apodyktyczną starsza panią doktor.Pewnie dorabia na emeryturze.Oczywiscie zna sie na rzeczy i ma doswiadczenie w okulistyce, ale w przypadku doboru twardych soczewek kontaktowych do mojego stozka rogówki liczyłem na cos więcej

Polecam, oby więcej było takich lekarzy.

Polecam, oby więcej było takich lekarzy.

Naciągaczka, te same okulary gdziekolwiek indziej są tańsze o 70%!!!!!!!!!! Do tego wpycha drogie płyny do oczu... Odradzam!

Wybitna specjalistka od twardych soczewek. Ważna postać, ogromna pomoc dla wszystkich chorych na stożek rogówki.