dr Helena Hałas

Pediatra

3,6
3,6

Pani doktor zawsze ma swoje humorki. Raz jest uprzejma, a raz po prostu wredna. Im starsza jestem tym gorzej mnie pani doktor traktuje. Nie ufam do konca jej kompetencji mimo to nie ma innego lepszego pediatry w tym miescie i pani doktor chyba o tym wie dlatego nie przejmuje sie zbytnio tym jak traktuje pacjentow.

Pani doktor ma fantastyczne podejście do dziecka. Słucha i odpowiada rzeczowo na pytania. Słowa uznania, naprawdę polecam tego pediatrę.

Pani doktor jest osobą bardzo miłą,dokładną,bardzo dobrze leczy,kieruje na różne badania,uważnie słucha,jest cierpliwa i wesoła.W gabinecie panuje "swojska atmosfera".Ta Pani doktor urodziła się z uśmiechem na twarzy.POLECAM!!!!!!!

bardzo miła, kompetentna lekarka, słucha pacjenta i stara sie z wszystkich sił pomóc, zleca konieczne badania, bardzo jasno tłumaczy i odpowiada na każde pytanie

ja mam troszke inne doświadczenie z ta panią!czasami na prawde ma takie chumorki i krzyczy na dziecko że wyje itd.chodze do niej za każdym razem codziennie jak dziecko jest chore bo nie potrafi zdjgnozować choroby!nie jestem zadowolona z jej leczenia vo każda u niej wizyta i tak pózniej konczy się prywatną wizytą u innego lekarza