Helena Ignaczyk

Niemiła,nie potrafiąca wysłuchać co pacjent ma do powiedzenia,ordynarnie odzywająca się do pacjenta. Lekarz dla ZUS u z nadprzyrodzonymi mocami do uzdrawiania.Ciekawe czy tyle samo czasu poświęcała chorym,którzy przychodzili do niej z wizytą jako lekarz i tak szczegółowo ich badała, jak jako orzecznik dla ZUS- u podczas kontroli.

od lutego mam zwolnienie na odcinek krzyzowy kregoslupa. sterydy, inne leki, ortopedzi...nic nie pomaga. ani biegac, ani sie schylac. Pani internistka badala mnie w zusie- oprocz tego ze niemila, to prawie mnie uzdrowila...smiechu warte. internistka zalapala fuche w zusie i uzdrawia chore kregoslupy.