lekarz Helena Kwakszyc

1,2
1,6
1,2
1,3

Witam,niestety tez skusilam się na wizytę na NFZ i szybkie przyjęcie.no i żałuję.nie pomógł mi Pani,przy stwierdzonej przepuklinie odcinka szyjnego kazala mi ćwiczyć...gdzie każdy ruch głową konczy się zaslabnieciem.mlotek,uciski,rowerek rekami- koniec badania.skierowanie?nie ma mowy,przeciez jest Pani zdrowa.poleca siłownię.poryczalam sie jak wyszłam.szkoda skierowania.

Poszedlem do pANI DOKTOR z nadzieją na chociazby informacje co mam dalej robic (liczne zaburzenia neurologiczne po wstrzasie mózgu), niestety kiedy opowiedzialem o swoich dolegliwosciach uslyszalem komentarz "pozal sie mamusi". Mam 31 lat i rodzice nie żyją. Kiedy powiadomilem lekarke o tym fakcie podsumowala "twoj problem", kazala mi sie rozebrać i postukala mloteczkiem. Potem kazala mi sie ubrac i wystawila skierowanie do... PSYCHIATRY !!! Paradoks totalny. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U niej. Brak szacunku dla pacjenta, opryskliwosc i ciagle docinki. Strata czasu. Po wizycie u innego lekarza dostalem skierowanie na TK ...

Paradoks totalny.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U niej.
Brak szacunku dla pacjenta, opryskliwosc i ciagle docinki. Strata czasu.
Po wizycie u innego lekarza dostalem skierowanie na TK i rezonans z których wynikło że po wstrzasie mózgu zrobił się w głowie krwiak który jest przyczyna wizyty u Kwakszyc. Zero kompetencji.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

NIE POLECAM!!, niewiem dlaczego ale ta Pani pracuje jako lekarz za karę. Nie otrzymalam informacji żadnej co do mojego stanu zdrowia. w dodatku pani poswieciła mi doslownie 2 min, nawet nie chciała wysłuchac co mi dolego po pierwszym zdaniu przerwała twierdzac"tak ma pani schorzenie i bedzie bolala. prosze sie przyzwyczaic i kupic jakies przeciwbolowe leki."Masakra dlaczego ta pani przyjmuje pacjentów> dodam ze po konsultacji z innym lekarzem otrzymałam na operacje kregosłupa.Jesli ktoś sie wybiera do "pANI DOKTOR' radze sie zastanowić , niemiła opryskliwa w dodatku.

Niestety ale po wizycie u Pani pseudo neurolog jestem rozczarowana jej podejściem do pacjenta, jej wiedzą lekarską. Postukała młoteczkiem i tyle. Na moje pytania co dalej mam robić skoro ona nie widzi problemu neurologicznego a twarz mi ciągle drętwieję i boli przy dotyku jedna odpowiedź - TRZEBA CIERPIEĆ . GRATULUJE PANI TAKIEJ DIAGNOZY I ŻYCZĘ PANI TEGO SAMEGO

pani doktor to ma chorych za symulantów skierowanie na badanie rezonansem poleca wykonać prywatnie ,albo zmienić lekarza ,nie polecam

Pani Doktor była dla mnie bardzo nieprzyjemna. Zbagatelizowała mój problem, opukała mnie młoteczkiem i zapytała czy znam profilaktykę kręgosłupa. Musiałam się prosić o skierowanie, Pani doktor powiedziała, że nie potrzebuję skierowania na badania chyba, że chcę operacji, dała mi witaminy na receptę i do widzenia.

Nie polecam. Szkoda jedynie zmarnowanego skierowania. O kompetencjach pani "doktor" niech świadczy ilość pacjentów, a co za tym idzie krótki czas oczekiwania na wizytę.

Jak dla mnie wmawianie choremu że nic mu nie jest i leczenie za pomocą ćwiczeń to troszkę nie ta specjalizacja . W zasadzie bardzo uprzejmie przez 30 minut wmawiała mi że jest super gdzie rtg i opinie innych lekarzy mówią co innego.

Usłyszałem to, czego się spodziewałem: Pan jest młody i Panu nic nie dolega.. Popukała młotkiem, dotykałem palcem swojego nosa, powciskała kilka miejsc.., nie pytając nawet czy boli. Czułem się jak na rehabilitacji ;D A na dodatek poleciła mi wizytę u psychologa i psychiatry. Dziwny jest ten świat, dziwny ten kraj.. dziwna ta nasza służba zdrowia. Myślałem że neurolog podejdzie do pacjenta jakoś z zainteresowaniem, będzie chciał zrozumieć i wyleczyć pacjenta. Ale ee taam, liczy się tylko ilość przyjętych osób. Pani.. nie polecam.

Usłyszałem to, czego się spodziewałem:
Pan jest młody i Panu nic nie dolega..
A na dodatek poleciła mi wizytę u psychologa i psychiatry.

Pani.. nie polecam.

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIĄ OPINIĄ PO WIZYCIE W GABINECIE NIE MOGŁAM SIĘ OTRZĄSNĄĆ JAK MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ LUDZI SZKODA SŁÓW