lekarz Helena Kwiatkowska

Dermatolog

Czasami niemiła ale to raczej z mojej winy gdyż zawsze próbowałem wejść na "zbity ryj" bez umówienia :P Wyleczyła mój trądzik Izotekiem. Inni to mnie faszerowali maściami i lekami które kosztowały majątek przez te parę lat. Poszedłem do tej Pani, przepisała Izotek i po 4 miesiącach ślad nie został. Skończyłem kurację z miesiąc temu i na razie nic nie porwaca :)

Pani doktor konkretna i rzeczowa. Jako jedynej udało jej się zaradzić mojemu trądzikowi. Cierpliwie tłumaczy, na czym polega choroba i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjenta. Sama proponuje tańsze odpowiedniki leków. Nie zdziera z pacjenta pieniędzy na siłę.

Zdecydowanie polecam! Miła kobitka, ustala terminy tak alby si enie naczekać wiec przychodzisz na ta godz na którą się umówisz. Warto iść i nawet pogadać o rodzaju cery.

Cała moja rodzina leczy się u tej Pani. Bardzo miła, kompetentna i wzbudzająca zaufanie osoba.

Cała moja rodzina leczy się u tej Pani.
Bardzo miła, kompetentna i wzbudzająca zaufanie osoba.

Bardzo konkretna i rzeczowa Pani Doktor, a zarazem zwyczajnie miła i sympatyczna osoba. Słucha uważnie wszystkiego co pacjent ma do powiedzenia i sama zadaje dużo pytań, aby postawić jak najtrafniejszą diagnozę. Jednak jeśli nie jest czegoś pewna - a tak było w moim przypadku - nie próbuje "doktoryzować się" na pacjencie metodą prób i błędów, tylko stara się znaleźć inne rozwiązanie. Ja zostałam odesłana do innego specjalisty z dokładnymi wytycznymi i okazało się to bardzo dobrym posunięciem.