mgr Helena Zarzecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Zdecydowanie polecam bardzo miła i pomocna osoba. Potrafi nakierunkowac na właściwe tory. Złoty człowiek pod każdym względem. Cieszę się że mogłam skorzystać z pomocy Pani Heleny. Dziękuję

Bardzo dobry specjalista potrafiący wysłuchać i pomoc. Zdecydowanie polecam każdemu kto boryka się z problemami.

Szczerze polecam! Pani Helena jest kompetentna, pomocna, otwarta. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest genialna w swoim fachu. Pomogła mi!

Gorąco polecam. Bardzo dobry specjalista. Profesjonalny psycholog z dużym doświadczeniem zawodowym. Trafna diagnoza i doskonale dobrana terapia

Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam do pani psycholog w bardzo złym stanie emocjonalnym.Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę. Uważam, że jest świetną specjalistką dlatego polecam każdemu kto ma problem.

POlecam pania psycholg wszystkim ktorzy maja problemy chca sie leczyc i wierza w sukces

Pani Helena jest świetną specjalistką. Bardzo miła kobieta, potrafiła jednak mnie nakłonić do pracy na sobą. Nie oczekiwałam dużo, myślałam że z moimi problemami niewiele da się zrobić, ale efekty przeszły moje najśmielsze wyobrażenia. Terapia to jak się okazuje cieżka praca, ale zdecydowanie warto. Dzisiaj jestem dużo szczęśliwsza i pełna życia i energii. Juz po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre rece... O niej mozna pisac tylko pozytywnie .Pomogla mi wyjsc na prosta i uporać się z moimi problemami. Dołączam sie do pozytywnych opinii o Pani Helenie tez z ...

Juz po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre rece...

O niej mozna pisac tylko pozytywnie .Pomogla mi wyjsc na prosta i uporać się z moimi problemami. Dołączam sie do pozytywnych opinii o Pani Helenie tez z czystym sumieniem - Polecam. Irena

Wspaniały lekarz chodziliśmy na terapie 6 miesięcy i bardzo nam pomogła wiele dobrego wniosła w nasze małżeństwo i pewnie jeszcze nie raz skorzystamy z jej pomocy na spotkaniach czuliśmy się jak u dobrej znajomej na pogaduchach.Bardzo polecamy.Ka i Ro.

Bardzo dobry psycholog ,miałem juz kontakt z kilkoma psychologami,tylko ona mnie rozumie zawsze wycignie mnie z dołka. Po wizycie u pani Heleny czuje sie duzo lepiej ,pomaga mi w dugoletniej chorobie depresyjnej.Pozdrowienia dla pani Heleny. Ps. polecam takiego specjaliste. Jarek

Witam ! Ja również jestem pełna podziwu z pracy z Panią Heleną jest ona niesamowitym człowiekiem z tak pełna wiedzą i sposobie podejścia do każdego problemu .Dziękuję Pani Helenie za pomoc i za to że mogę znowu mieć nadzieję na lepsze jutro.Dziękuję serdecznie i bardzo polecam .