mgr Helena Zarzecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam do pani psycholog w bardzo złym stanie emocjonalnym.Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę. Uważam, że jest świetną specjalistką dlatego polecam każdemu kto ma problem.

Gorąco polecam. Bardzo dobry specjalista. Profesjonalny psycholog z dużym doświadczeniem zawodowym. Trafna diagnoza i doskonale dobrana terapia

Pani Helena jest świetną specjalistką. Bardzo miła kobieta, potrafiła jednak mnie nakłonić do pracy na sobą. Nie oczekiwałam dużo, myślałam że z moimi problemami niewiele da się zrobić, ale efekty przeszły moje najśmielsze wyobrażenia. Terapia to jak się okazuje cieżka praca, ale zdecydowanie warto. Dzisiaj jestem dużo szczęśliwsza i pełna życia i energii. Juz po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre rece... O niej mozna pisac tylko pozytywnie .Pomogla mi wyjsc na prosta i uporać się z moimi problemami. Dołączam sie do pozytywnych opinii o Pani Helenie tez z ...

Juz po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre rece...

O niej mozna pisac tylko pozytywnie .Pomogla mi wyjsc na prosta i uporać się z moimi problemami. Dołączam sie do pozytywnych opinii o Pani Helenie tez z czystym sumieniem - Polecam. Irena

Witam ! Ja również jestem pełna podziwu z pracy z Panią Heleną jest ona niesamowitym człowiekiem z tak pełna wiedzą i sposobie podejścia do każdego problemu .Dziękuję Pani Helenie za pomoc i za to że mogę znowu mieć nadzieję na lepsze jutro.Dziękuję serdecznie i bardzo polecam .

Ja przeszłam wielu innych "specjalistów" i naprawdę nie wierzyłam w nic i w nikogo,dopóki trafilam do P. Heleny Zarzeckiej. Musze z całą odpowiedzialnoscią przynać że jest wyśmienitym psychologiem, zna się doskonale na tym jak pomóc czlowiekowi a poza tym jest takze serdeczną osobą. Polecam gorąco!

Zaczynam być wolna! Nareszcie wolna od lęków... Jeszcze nie koniec mej drogi do mety ale wiem że z pomocą Doktor Zarzeckiej docieram do celu. Dziękuję Pani Doktor za te słoneczne dni które powróciły. Dziękuję za fachową pomoc dzięki której odżywam na nowo! Wdzięczna pacjentka.

Zaczynam być wolna! Nareszcie wolna od lęków...
Wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry psycholog ,miałem juz kontakt z kilkoma psychologami,tylko ona mnie rozumie zawsze wycignie mnie z dołka. Po wizycie u pani Heleny czuje sie duzo lepiej ,pomaga mi w dugoletniej chorobie depresyjnej.Pozdrowienia dla pani Heleny. Ps. polecam takiego specjaliste. Jarek

Wspaniały lekarz chodziliśmy na terapie 6 miesięcy i bardzo nam pomogła wiele dobrego wniosła w nasze małżeństwo i pewnie jeszcze nie raz skorzystamy z jej pomocy na spotkaniach czuliśmy się jak u dobrej znajomej na pogaduchach.Bardzo polecamy.Ka i Ro.

POlecam pania psycholg wszystkim ktorzy maja problemy chca sie leczyc i wierza w sukces