dr hab. n. med. Heliodor Kasprzak

Neurochirurg

P.Prof.jest specjalista jakich mało.Podczas wizyty profesor b.szczegółowo wyjaśniania przyczyny bólu oraz propozycję dalszego leczenia.Po operacji czuję się super./żadnego bólu/ Mogę tylko dziękować Bogu, że trafiłem do jego gabinetu.Polecam wszystkim tego neurochirurga.DziękujePANIE PROFESORZE😀

Okolo 30 lat temu zdiagnozował mojego syna Adama i operował.Adam jest do dzis z nami.Co prawda nie chodzi ale też nie cierpi uratował syna przed cierpieniem .Adam przyszedł operacje wszczepienia zastawki,wodogłowie wewnętrzne .

Mistrz świata w swojej dziedzinie , operował u mnie glejaka móżdżku w 1986( miałam 16 lat ), jeszcze żyję 🤪, chodzę , mówię , jestem zupełnie samodzielna, ,, nie mam niedowładów- myślę, że lepiej tego nie dało by się zrobić.

Za wielką klasę, aparycję, ogromne serce i talent którym obdarzył Pana Bóg... A przede wszystkim za wykorzystanie tego talentu bardzo Panu dziękuję.... Myślę, że dziś bardzo brakuje takich lekarzy jak Pan Profesor. Bowiem najpierw trzeba być człowiekiem, a później osobą reprezentującą chociażby doskonale swój zawód. Pan wywiązuje się w 100%. I za to Panu dziękuję. Z pamięcią Edyta Zarzeczna z Wrocławia

Myślę, że dziś bardzo brakuje takich lekarzy jak Pan Profesor.
Z pamięcią
Edyta Zarzeczna z Wrocławia

Wyśmienity specjalista uratował wielu ludzi. Bzdurą są te złe wypowiedzi, one są niezgodne z prawdą, ponieważ Profesor uratował niejedna głowę, niejeden kręgosłup, wiele osób z mojego grona. Nie mogę uwierzyć w niektóre komentarzePozdrowienia z Łęczycy

Pan Profesor operowal moja corke wspanialy cieply wybitny czlowiek o duzym sercu dzieki Panu Profesorowi moje dziecko przezylo i bardzo szybko stanelo na nogi dziekuje Panie profesorze Teresa Bieberstein

Jest to lekarz, który tak naprawdę żeruje na nieszczęściu i cierpieniu swoich pacjentów! Pierwsza wizyta trwała ok. 3 min, po których nie dość, że okłamał mnie co do diagnozy ( powiedział coś zupełnie innego niż napisał w karcie ), to w dodatku zalecił mi przez pół roku wizyty prywatne, oczywiście u siebie, gdzie koszt jednej wizyty to 250 zł i być może po tym czasie wykona mi operacje, czego również nie powiedział, tylko napisał w karcie. W takiej sytuacji nie mam pojęcia po co miały być owe wizyty prywatne, chyba jedynie po to, aby Panu profesorowi pomóc w spłacaniu nowego Mercedesa. Zdecydowanie nie polecam!

Wielkie uznanie dla Pana Profesora!.Kompetentny, szczegółowy, dokładny i profesjonalny. A przy tym bardzo dobry człowiek,który daje wsparcie w kryzysowych sytuacjach. Uratował mnie przed paraliżem kończyn i niewidzeniem. Miałam guza mózgu. Przychodził do mnie na salę pooperacyjną, dodawał otuchy głaszcząc mnie po głowie i mówiąc, że będzie dobrze :). Wspaniały człowiek!. Bardzo ludzki, wczuwający się zawsze w sytuacje pacjenta. Odpowiadający szczegółowo na wszystkie pytania. Ma równiez ogromne poczucie humoru :), za co tez Go cenie bo potrafił zawsze rozweselić. Dla mnie to najlepszy specjalista w Polsce!!!!. Polecam Profesora z całym szacunkiem. Dziękuję z całego serca za wszystko Panie Profesorze.
Agnieszka Ostrów Wlkp.

Wielki szacunek dla Pana Profesora.Zdecydowanie najlepszy specjalista w kraju w dziedzinie neurochirurgii.Posiada ogromną wiedzę i talent.Podejmując trudne decyzje zawsze ma na uwadze dobro pacjenta.W swojej praktyce wykonał nieocenioną ilość operacji o wysokim stopniu skomplikowania i ryzyka zakończonych wielkim sukcesem.Wkłada w swoją pracę wiele serca i poświęcenia.Byłam kilkakrotnie operowana przez Pana Profesora - szczerze polecam.

Pan Profesor operował bliską mi osobę jeszcze kiedy pracował w Szpitalu Jurasza. Operacja i jej efekty doskonałe. Podejście do pacjenta i jego rodziny pełne kultury. Wiem, że ma opinie osoby żądającej gratyfikacji ale ode mnie nieczego nie żądał a ja nie czułem się zobligowany do dawania. Polecam fachowca