Henryk Adamus

2,4
2,4
2,2

Zgłosiłam się tydzień przed zawałem. Zrobiono mi ekg i kazano przychodzić 10 dni do gabinetu zabiegowego na mierzenie ciśnienia. Mówiłam, że mam dobry ciśnieniomierz i nie muszę codziennie chodzić, mogę zapisywać. Ale nie. Zostałam potraktowana jakbym oszukiwała. Nie dostałam żadnych badań, żadnych lekarstw. Po tygodniu dostałam zaległy zawał. Na szczęście przeżyłam. Pan doktór wypisuje tylko lekarstwa. Skierowania dawkuje. Szkoda. Wg mnie wypalił się już. Kiedyś był ok

Gdyby była odpowiedzialność wg KK za wypowiedzi w internecie nie byłoby powyższych opinii. Dlaczego opinie te perfidnie szkalują wspaniałego lekarza. Absolutnie nie zgadzam się z nimi. Od 20-tu lat ja i moi bliscy jesteśmy pacjentami Pana Adamusa. Profesjonalista, wspaniale radzący sobie w każdym rodzaju terapii. Władysław

jestem ,od wielu lat i cała moja rodzina pod opieką p.doktora Adamusa od wielu lat i jest to wspaniały i doskonały lekarz z dużą wiedzą medyczną,oraz dobrym wyczuciem lekarskim,teresa

TRAGEDIA i MASAKRA!!!! totalne lekceważenie pacjentów. Buta, która przemawia przez tego pożal się boże doktorzynę jest wręcz niewyobrażalna. Nikomu nie życzę kontaktów z tym panem. Nie wiem jakim cudem ktoś taki jeszcze pracuje w służbie zdrowia???!!!! Niech ktoś go już zwolni z pełnienia funkcji "lekarza" i niech idzie na wieczny urlop bo jest już tak znudzony i wypalony swoją pracą, że tylko i wyłącznie szkodzi zdrowiu innych pacjentów. Nie życzę nikomu kontaktu z nim!!!

Nie życzę nikomu kontaktu z nim!!!

Odradzam jakichkolwiek wizyt u tego pana bo trudno nazwać go lekarzem. Zerowe zainteresowanie pacjentem. Wypowiada tylko jedno zadanie ,że w niczym nie może pomóc, nie wysłuchawszy nawet jednego zadania i odsyła do innych lekarzy.