lekarz Henryk Broński

Pediatra

Znam tego lekarza od momętu kiedy byłam jeszcze niemowlakiem, mama zawsze chodziła do niego kiedy chorowałam, a kiedy byłam na tyle starsza aby pamiętać Pana Brońskiego zawsze miał ciepłe słowo dla swoich małych podopiecznych...I po trzydziestu latach będę zawsze milo spominała tego lekarza. Tam gdzie teraz mieszkam nie ma takich wspaniałych lekarzy, a szkoda...Pozdrawiam Pana H. Brońskiego dawna pacjętka.

Super.☺☺☺☺☺☺pozdrawiam Pana dr ze Szwecji nie jeden raz nas ratowal kompetentny sqietny lekarz☺☺☺☺☺☺☺