Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Bardzo jestem wdzieczna za pomoc. ... Świetny lekarz iczlowiek :)

Naprawdę super lekarz, bardzo mi pomógł , dzieki niemu wszystko skonczyl o sie dobrze z moja ciążą, dr Dyś wporę zareagował - widać ze ma spore dośdwiadczenie, bardzo madry ginekolog

bardzo dobry lekarz , ponad 1,5 roku staralismy sie o dziecko bez efektu a po 3 wizytach jestem w ciązy - a bałam sie ze juz sie nie uda - wspanialy lekarz

Bardzo dobry ginekolog , prowadził moja ciąże - z sukcesem - zdrowa córa . Wcześniej byłam u niego na pierwszej wizycie - wizyta bez stresowa. Bardzo mądry lekarz

Z jego gabinetu zawsze wychodze uspokojona, podal płec dziecka szybko, widac ze dr dyś wie o co chodzi w calym tym ustrostwie jakim jest USG. Odpowiada na wszystkie pytania w sposob dla mnie odpowiedni, nie rozczula sie a jednoczesnie slucha. zna sie na tym co robi i wzbudza zaufanie. Nie traktuje pacjentki jak przyglupa, ani jak kolegi po fachu. Jestem bardzo zadowolona i jesli nic sie nie zmieni ja tez nie zamieniam nic zmieniac.

Lekarz, który jest człowiekiem....takiego właśnie spotkałam. To ktoś taki, kto rozmawia z kobietą, tłumaczy szanując jej obawy i strach. Ktoś kto naprawdę pyta i chce wiedzieć jak pacjentka się czuje, czy czegoś jej nie brakuje itp. Tak po prostu, bez żadnych znajomości, w publicznym szpitalu. Dr Dys to- lekarz konkretny i rzeczowy, który uczciwie przedstawia sytuację i proponuje najlepsze rozwiązania (nawet te trudne i bolesne dla kobiety). To lekarz - człowiek z poczuciem humoru. Ważne jest również to, że po operacji troszczy się tak samo jak przed nią. Empatia, naturalność i profesjonalizm!

Pan Doktor Dyś jest bardzo dobrym, kompetentnym i profesjonalnm lekarzem z dużym doświadczeniem, świetnie sprawdza się w sytuacjach codziennych i w tych podbramkowych, jest dobrym człowiekim, zero ciagnięcia na kasę, wręcz odwrotnie, nawet odradza badania niepotrzebne, zbędne, jest bardzo racjonlany, świtnei potrafi wytłumaczyć wszlekie złe informacje nie strasząc ale też nic nie owijajac w bawełnę- może to sie niektórym nie podobac- ale ja uważam że to dobra cecha , gorąco polecam dr Dysia. Współpracuje ze świetnymi specjalistami z Lublina, co do terminów - to jak jest problem udaje sie czasami ławteij zapisac, a jego stałe pacjentki - problemy maja znacznie mniejsze :) Aga

Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym podejściem do pacjentki. Dr Dyś jest bardzo uprzejmy i ciepły, zdaje się być tym "gatunkiem lekarza" z powołania - i niestety w naszych czasach - na wymarciu... Dokładny, ma dużą wiedze. Poświęca pacjentce tyle czasu ile to jest konieczne. Nie spogląda nerwowo na zegarek - ważna jesteś Ty tu i teraz. Nareszcie znalazłam ginekologa, którego szukałam... A możecie mi uwierzyć drogie Panie, że z niejednym lekarzem miałam tę wątpliwą przyjemność - kontaktu. Jeżeli któraś z Was jest przed pierwszą w życiu wizytą u ginekologa - to naprawdę z czystym sumieniem - polecam.

Polecam bardzo. prowadzil cala moja ciaze. znalazl problem niebagatelny, poptencjalnie niebezpieczny dla dziecka, podal sposob na rozwiazanie go i polecil mi co mam robic. dzieki niemu moja coreczka urodzila sie malutka ale z w pelni rozwinietymi pluckami.. nie straszyl nie pospieszal, nie rozczulal sie ale informowal. mam pelne zaufanie do dr Dysia.

pan dr Dyś to świetny specjalista, ktory ma duze doswiadczenie o czym miałam moźliwośc przekonac się osobiscie. Sprawnie poradził sobie z moim trudnym problemem. Jeżeli chodzi o ginekologa ktory wie co robi to szczerze trzeba przyznac ze dr dyś do takich lekarzy należy a przy tym jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Biłgoraj"?

Justyna Kowal

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i USG