lek. med. Henryk Grudniewicz

- USG stawów kolanowych

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Artroskopia kolana w lipcu 2018r.Lekarz niezwykle kompetentny, szybka diagnoza i decyzja o operacji. Klinika kolana świetnie zorganizowana, domowa atmosfera przyjęcia pacjenta i rodziny. Lekarz i pielęgniarki cierpliwie wyjaśniają ważne dla pacjenta problemy. Klinika i lekarz godni polecenia.

Klinika i lekarz godni polecenia.

Miałem problem z kolanem, który uniemożliwiał mi bieganie, po artroskopii już 3 rok biegam i czuję się świetnie. Nie wiem jak w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków ale mój został zaleczony perfekcyjnie.

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Doktor bardzo dobrze tłumaczy chorobę i sposób jej leczenia. Szybka i prawidłowa diagnoza. Gorąco polecam

artroskopia kolana w 2007 łąkotka i chrząstka taka wizyta u mnie we wrocławiu 3000 i czas oczekiwania byl 3 miesiące tu w ciagu tygodnia