Lekarz medycyny Henryk HELON, ur. 1962 r. - kardiolog, internista,
Wojewódzki ...

Lekarz medycyny Henryk HELON, ur. 1962 r. - kardiolog, internista,
STUDIA: Krakowska Akademia Medyczna - Wydział Lekarski (1981-1987),
PRACA:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im . L. Rydygiera, Oddział Kardiologii z Intensywną Terapią (1987-2006), do momentu otwarcia Oddziału oddelegowany do pracy w Oddziale Kardiologii Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie.
SPECJALIZACJE:
I stopień - choroby wewnętrzne,
II stopień - choroby wewnętrzne,
III stopień - kardiologia,

Bardzo dobry lekarz pomógł mnie i moim znajomym którym Go poleciłam. Miałam problemy z nadciśnieniem i mój mąż również. Od czasu wizyty u Pana Doktora i ścisłym stosowaniu zaleceń ciśnienie się unormowało. Pan Doktor ma niesamowitą osobowość działa na pacjentów kojąco.

Pan Doktor ma niesamowitą osobowość działa na pacjentów kojąco.

Jestem nieubezpieczona, więc udałam sie do prywatnej przychodni. Lekarz był kokretny, nie panikował i nie straszył mnie jak poprzednicy nagła śmiercią, albo czymś w tym rodzaju. Mam bardzo dobre wrażenia już po pierwszej wizycie. Lekarz powinien pomagać pacjentom, a nie drżeć, że jak mu się nie uda to będą konsekwencje służbowe. Mnie tak potraktowano i w praktyce zostałam bez pomocy kardiologicznej. Na szczęście dr Helon jest opanowany, doswiadczony i cierpliwy. Umie słuchać wywiadu i wyciągać wnioski. Czuję, że to będzie właściwy lekarz. Wyszłam bardzo podbudowana.

To po prostu wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Trafiłam do Niego z wysokim ciśnieniem po zabiegu operacyjnym. Pan Doktor wszystko fachowo wytłumaczył, uspokoił, przepisał właściwe leki, a przede wszystkim powiedział dobre słowo, które niejednokrotnie znaczy więcej niz wszystkie leki. Mądry lekarz, wspaniały człowiek.

wspanialy lekarz. konkretny. spokojnie tlumaczy choremu,nie straszy. dziala kojaco na dostatecznie przerazonego pacjenta. szuka najlepszego rozwiazania do lagodnego przejscia choroby przez pacjenta.serdecznie polecam.

Od wielu lat korzystam z porad Pana Doktora. Polecam każdemu.

Od wielu lat korzystam z porad Pana Doktora. Polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27