lek. med. Henryk Helon

Wojewódzki ...

Lekarz medycyny Henryk HELON, ur. 1962 r. - kardiolog, internista,
STUDIA: Krakowska Akademia Medyczna - Wydział Lekarski (1981-1987),
PRACA:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im . L. Rydygiera, Oddział Kardiologii z Intensywną Terapią (1987-2006), do momentu otwarcia Oddziału oddelegowany do pracy w Oddziale Kardiologii Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie.
SPECJALIZACJE:
I stopień - choroby wewnętrzne,
II stopień - choroby wewnętrzne,
III stopień - kardiologia,

Pan doktor, to przede wszystkim dobry człowiek. Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest niewielu.. Spokojnie wytłumaczył przyczynę mojego nadciśnienia i rozwiał wszystkie moje wątpliwości... Wyszłam z gabinetu czując się dobrze zaopiekowana kardiologicznie. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne.

Pan doktor, to przede wszystkim dobry człowiek.
Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest niewielu..
Wyszłam z gabinetu czując się dobrze zaopiekowana kardiologicznie.
Polecam Pana doktora
wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne.

Bardzo dobry lekarz pomógł mnie i moim znajomym którym Go poleciłam. Miałam problemy z nadciśnieniem i mój mąż również. Od czasu wizyty u Pana Doktora i ścisłym stosowaniu zaleceń ciśnienie się unormowało. Pan Doktor ma niesamowitą osobowość działa na pacjentów kojąco.

Pan Doktor ma niesamowitą osobowość działa na pacjentów kojąco.

wspanialy lekarz. konkretny. spokojnie tlumaczy choremu,nie straszy. dziala kojaco na dostatecznie przerazonego pacjenta. szuka najlepszego rozwiazania do lagodnego przejscia choroby przez pacjenta.serdecznie polecam.

To po prostu wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Trafiłam do Niego z wysokim ciśnieniem po zabiegu operacyjnym. Pan Doktor wszystko fachowo wytłumaczył, uspokoił, przepisał właściwe leki, a przede wszystkim powiedział dobre słowo, które niejednokrotnie znaczy więcej niz wszystkie leki. Mądry lekarz, wspaniały człowiek.

Jestem nieubezpieczona, więc udałam sie do prywatnej przychodni. Lekarz był kokretny, nie panikował i nie straszył mnie jak poprzednicy nagła śmiercią, albo czymś w tym rodzaju. Mam bardzo dobre wrażenia już po pierwszej wizycie. Lekarz powinien pomagać pacjentom, a nie drżeć, że jak mu się nie uda to będą konsekwencje służbowe. Mnie tak potraktowano i w praktyce zostałam bez pomocy kardiologicznej. Na szczęście dr Helon jest opanowany, doswiadczony i cierpliwy. Umie słuchać wywiadu i wyciągać wnioski. Czuję, że to będzie właściwy lekarz. Wyszłam bardzo podbudowana.

Od wielu lat korzystam z porad Pana Doktora. Polecam każdemu.

Od wielu lat korzystam z porad Pana Doktora. Polecam każdemu.