lekarz Henryk Jędrasek

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

1,5

Polecam. Pan Doktor podchodzi kompleksowo do pacjenta, nie skupia się tylko na chorobach ze swojej działki szczegółowo podchodzi do wszystkich problemów żeby zaproponować jak najlepszą terapię. Jedyne co można mu zarzucić to nieco surowe podejście.

To prawda że jest cudownym uzdrowicielem jak doktor Wilczur w grudniu uznał że dziecko które jest niepełnosprawne od urodzenia chore na padaczkę oporną na leczenie nagle może być samodzielne czemu przeczą wszystkie opinie lekarzy u których był leczony i diagnozowany i nie rokuje poprawy

Dyrekcja Radomskiego Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego SKARGA Niniejszym składam skargę na oburzające zachowanie dr Henryka Jędraska, jakie miało miejsce w dniach 09.01.2014r. i 13.01.2014r. na oddziale neurologii Szpitala. Byłem pacjentem na oddziale neurologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego z udarem, leczony przez dr Jędraska. Również leczyłem się u dr Jędraska w Przychodni przy ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej. W związku z tym zwróciłem się do doktora o wypełnienie dokumentu N-9 ZUS celem złożenia go do ZUS w staraniu się o rentę. Po wypełnieniu druku N-9ZUS przez ...

Dyrekcja
Radomskiego
Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego

SKARGA
ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej.
W związku z tym zwróciłem się do doktora o wypełnienie dokumentu N-9 ZUS celem złożenia go do ZUS w staraniu się o rentę. Po wypełnieniu druku N-9ZUS przez lekarza okazało się, że są błędy w nr PESEL i dacie urodzenia. Skonfrontowałem te dane z kartą informacyjną ze szpitala i okazało się, że tam też występują błędy. W dniu 09.01.2014r. zwróciłem się do lekarza, by poprawił błędy, wówczas spotkało mnie ordynarne zachowanie z wyzwiskami typu: won, wypie…laj pan. Próbując przy tym na sile zamknąć drzwi gabinetu lekarskiego, czego świadkami były osoby pracujące w tym pokoju m.in. dr Ewa Dudzińska, jak również stojąca za drzwiami żona. Druk N-9 ZUS nie został mi zwrócony.
W dniu 13.01.2014r. przy ponownej próbie odzyskania druku, dr Jędrasek ponownie mnie wyzwał, złapał za kurtkę i pchnął na ścianę, tak mocno , że tyłem głowy uderzyłem w nią, nie wydając mi druku.
Usłyszałem przy tym cały stek przekleństw, jak również i to, że jest to tylko dobra wola lekarza, że może ale nie musi wypełnić ten druk.
Jeśli lekarz prowadzący nie ma obowiązku wypełnić druku N-9 ZUS to mógł mnie pouczyć kto ma to zrobić.
Całą tą sceną widziały osoby pracujące w gabinecie lekarskim m.in. dr Ewa Dudzińska, jak również maja żona stojąca za niezamkniętymi drzwiami.
Oburzające Zachowanie lekarza wywarło przerażenie w oczach świadków.
W rezultacie nie odzyskałem druku N-9 ZUS z tytułu leczenia udaru u neurologa.
Moim zdaniem, takie karygodne zachowanie lekarza leczącego mnie wcześniej z udaru nie powinno mieć miejsca. Jeśli lekarz nie chce czegoś zrobić, nie powinien mnie wyzywać i używać siły.

W związku z powyższym informują o chamskim, zachowaniu lekarza , które uwłacza godności pacjenta, celem wyciagnięcia konsekwencji.
Proszę o poinformowanie mnie sposobie wykorzystania powyższej skargi.
Skargę składam tak późno, gdyż przebywałem na rehabilitacji w Szpitalu MSWiA
w Otwocku przez 30 dni i obawiałem się złośliwego wpływu dr Jędraska na decyzję komisji lekarskiej w sprawie przyznania mi renty.

Do wiadomości
1. Narodowy Fundusz Zdrowia
Oddział Wojewódzki w Warszawie
Delegatura w Radomiu
2. Biuro Rzecznika Praw Pacjenta
Warszawa, ul.Młynarska 46

Jest uzdrowicielem niepełnosprawnych dzieci którym po 16 roku życia zabiera świadczenie pielęgnacyjne