lekarz Henryk Kaczmarek

Gastroenterolog, Radiolog

Nie polecam nikomu tego "lekarza" wykrył mi sporego guza na lewej nerce. Wylądowałam na urologii onkologicznej, przeszłam niesamowity stres myśląc że mam nowotwór. Po tomografi z kontrastem okazało się że to pomyłka "Pana Doktora". Do tego na wizycie bardziej przejmował sie chwaleniem się, jaki to on najlepszy w Sączu i drogi sprzęt do USG ma. Jak widać jego cudowny sprzet zawodzi i funduje pacjentom koszmar!

Nie polecam doktora Kaczmarka wizyta w 3 minuty brak jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia. Totalny brak poszanowania pacjenta, liczy się tylko zapłacona kasa. Totalne nieporozumienie.

Totalne nieporozumienie.

Usługi na wysokim poziomie, personel bardzo kompetentny,zaangażowany, a szczególnie P. dr. Henryk Kaczmarek. Polecam!

Polecam!

Witam wszystkich cierpiących i zdesperowanych.Właśnie jestem po gastroskopii i to w dodatku na ubezpieczenie. Pan dr.to osoba rzetelna,w pełni kompetentna,wie co robi bez żadnej ściemy. Pomimo dużej wiedzy nie chodzi z głową w chmurach tylko wszystko rzeczowo wyjaśnia.Porównując moją poprzednią gastroskopię wykonaną odpłatnie w gabinecie p.Łosak -zdecydowanie polecam dr.Kaczmarka.

Pan dr.to osoba rzetelna,w pełni kompetentna,wie co robi bez żadnej ściemy.

Przychylam się do opinii że jest to lekarz bardzo miły,kompetentny.Żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak p.H.Kaczmarek to badanie i leczenie byłoby bezstresowe.

jest wspanialym lekarzem mialem kilkakritnie badania wykonane przez pana kaczmarka i jest zdecydowanym profesjonalistą myślę że obecnie takich wspanialych lekarzy niestety jest bardzo malo

lekarz kompetentny, bardzo skuteczny polecam

lekarz kompetentny, bardzo skuteczny polecam