dr n. med. Henryk Kędziora

Ginekolog położnik, USG, RTG

Do Doktora przyszłam na 1 wizytę w ciąży. Obecnie 8tydz+3. Pan Doktor zapytał mnie jedynie kiedy była moja ostatnia miesiączka oraz kazał położyć się na fotelu nic mi nie mówiąc co robi. Nie dostałam żadnej informacji. W 9 tygodniu wydawało mi się, że lekarz jest w stanie powiedzieć. Nawet nie wiem co za badanie mi wykonał oraz zostało przeprowadzone w bardzo bolący i niedelikatny sposób. Kiedy przyszłam do domu zauważyła krew w miejscach intymnych. Bardzo się boję. Wszystkie te miejsca bardzo mnie bolą. Na stronie NFZ napisane jest, że zaleca się przeprowadzenie takich badań jak: wywiad chorobowy, badanie położnicze i palpacyjne piersi, zmierzenie mc, ciśnienia, zlecenie badań (zlecone tylko: morfologia, badanie moczu, glukoza; powinnam mieć jeszcze zrobione: grupa krwi, VDRL, HIV, HCV, tokso IgG i IgM, różyczka, cytologia). Kiedy wyszłam z gabinetu nie wiedziałam co mam robić. Pierwszy raz ktoś mnie tak potraktował. Nie wiem co mam zrobić z krwawieniem, które pojawiło się po.

Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na moje pytanie o tym jak długo będę czekać odpowiedział, że 6 tyg. z NFZ (?!) ale u niego w gabinecie, czyt. prywatnie tydzień. Gwóźdź programu!!! Gdy już wychodziłam przestraszona diagnozą (jeszcze przed wynikiem cytologii) pan dr zalecił podejść mi do szkiełka (o co chodzi?), okazało się, że do szkiełka z moim wymazem. Polecił wziąć i zanieść korytarzem, gdzie czekały pozostałe pacjentki do położnej!!!! Bez komentarza! a raczej z komentarzem bardzo negatywnym. Daleko jestem od złego oceniania, nie należę też do pacjentek super wymagających, ale litości - podstawowe zasady higieny i norm chyba obowiązują. Jak pacjentka może transportować niezabezpieczony wymaz, jak te wyniki mają być później miarodajne?! Nie wrócę już tam to pewne. Pacjentka za mną też nie (spotkałam ją wczoraj). Teraz w obawie czekam na wynik i szukam innego lekarza.

Bardzo dobry, robił mi operację na macicy. Zagoiło się tak że nie widać blizny. Jestem bardzo zadowolona, a dodatkowym plusem jest bardzo dobre usg.

Od lat jestem jego pacjentką. Prowadził moją ciążę, szybko wykrył powikłania i według opinii pani doktor neonatolog uratował życie mojemu dziecku. Do tego bardzo się o mnie troszczył, wykonał cesarskie cięcie mimo, że tego dnia nie był na dyżurze (a po cesarce mam bardzo małą bliznę). Poza tym, gdy wykrył powikłania i uważał, że konieczne są cotygodniowe wizyty w gabinecie, nie pobierał za każdym razem opłaty. Faktycznie bywa małomówny, ale zawsze odpowiada na pytania męczące pacjentkę. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Jest rewelacyjny.Miałam dwukrotnie operowaną cystę na prawym jajniku.Kiedy odrosła 3 raz i dostałam 3 skierowanie do szpitala na operację, za namową koleżanki poszłam do dr Henryka Kędziora.(szkoda , że dopiero wtedy!!!)Wyleczył cystę tabletkami.Już drugi rok mam spokój.Operacja okazała się niepotrzebna :-)))

pewnie dlatego , ze wizyta poradniana...Ja bylam na prywatnej wizycie , nie publicznej i nie narzekam "Kika"

Witam... Mam juz swoje lata i przeszlam paru lekarzy... Jestem dopiero teraz zadowolona!! Wizyty od początku do końca pełen profesjonalizm!!Ufam doktorowi juz 3 rok!! Dr Kędziora badania, kamera dopochwowa, USG wszystko całkowicie DELIKATNIE!! Trzeba pamietac takze o rozsądnej cenie!! Polecam!!

jako lekarz super kompetenty i cierpliwy a takze wyrozumiały

jako lekarz super kompetenty i cierpliwy a takze wyrozumiały

spokojny, wzbudzający zaufanie, kompetentny. Proponuje różne metody leczenia, a nie trzyma sie ogólnie przyjętych starych zasad. Dla stałych pacjentek- zniżki :) polecam

świetny lekarz... nic dodać, nic ująć.

świetny lekarz... nic dodać, nic ująć.