dr n. med. Henryk Konik

Traumatolog, Ortopeda

W życiu poznałam już chyba kilkuset lekarzy. Pan Doktor jest jednym z niewielu, do, którego pomimo cierpienia warto się udać i wychodzi z " lżejszym sercem". Raz operował mi łokieć i zrobił to perfekcyjnie, później po wielu latach zaczął zajmować się moim kręgosłupem i barkiem. Nie wyłudza pieniędzy, zbędnych wizyt. Jest bardzo empatyczny pomimo oszczędności w słowach, ale nie wiem dlaczego pacjenci oczekują, że będzie ich psychologiem. Co trzeba, rzeczowo i konkretnie oraz bardzo spokojnie wytłumaczy. Ma niezwykłą klasę, kompetencje, rzeczowość w rozmowie. Czegóż chcieć więcej? To jest mój lider nr one wśród wielu lekarzy, u których byłam ( wielu specjalizacji ) i którego zawsze podziwiam. Przy okazji co może wydawać się błahe, kojący, spokojny głos. Uspokaja pacjenta. Pozdrawiam i gorąco polecam.

Kompetentny, profesjonalista, życzliwy, umiejący słuchąć , uprzejmy, z taktem. Posiada kompleksowe podejście, z oddaniem poszukuje rozwiązań, nie boi sie wyzwań, decyzji...

Świetne podejście do pacjenta (bez stresu ) .Jestem zadowolony i tyle :-) ,Polecam Pana Konika na pewno będziecie zadowoleni :-)

Świetny lekarz i fachowiec, godny polecenia Jestem po acl, nie odczuwam żadnego bólu Miły uprzejmy Pan który ma wokół siebie świetny i wyszkolony personel

Świetny lekarz i fachowiec, godny polecenia
Jestem po acl, nie odczuwam żadnego bólu
Miły uprzejmy Pan który ma wokół siebie świetny i wyszkolony personel

Pan Konik to lekarz z powołania, człowiek małomówny ,ale perfekcjonista w działaniu. Jestem po rekonstrukcji wiązadła metodą artroskopową i jestem w pełni zadowolony z leczenia. Nie odczuwam jakichkolwiek dolegliwości z przed zabiegu. Zabieg został wykonany w klinice Tom-Med w Katowicach. Bardzo szybko wróciłem do zdrowia, po zabiegu nie odczuwałem bólu pooperacyjnego. Okazało się że poprzedni lekarz, u którego diagnozowałem schorzenie( dr Karczewski) źle je ocenił na podstawie MR, a jedynie doktor Konik właściwie ocenił stan mojego kolana. Nie ukrywam, że wizyty trwały bardzo krótko i doktor jest skromny w rozmowie, ale efekty zabiegu rozwiały moje wszelkie wątpliwości co do fachowości dr Konika. Klinika na wysokim poziomie , personel medyczny kulturalny i przemiły jak sam dr Konik. Nie bójmy się pytać, o to co nam jest potrzebne , doktor wszystko wyjaśni prostym językiem i zadba o nasze dobro. Bez wahania polecam tego lekarza. Nie zastanawiajcie się ani chwili - to jest wasz ortopeda dr Henryk Konik !

Mogę wyrażać się w samych superlatywach. Dzięki Panu doktorowi uniknęłam operacji (a przynajmniej oddaliłam jej widmo). Polecam go z całego serca. Od zakończenia leczenia minęło prawie rok, a ja uniknęłam renty i normalnie pracuję. Pozdrawiam Dagmara Kumor

Dagmara Kumor

Najlepszy specjalista u jakiego byłam, zawsze pomoże i mówi jak wygląda sytuacja a nie opowiada bajek. Polecam serdecznie !

Nie będę bronił Konika, bo moja wizyta też była szybka, nawet szybsza niż Chuck Norris. Tylko że treść twojej opinii jest mówiąc kolokwialnie "do dupy". Krytykujesz kogoś za brak kompetencji nie używając argumentów. A to że wizyta była szybka , to co z tego ? Jeśli zamówisz do domu malarza który pomaluje ci pokój w tydzień a drugi zrobi to w przeciągu jednego dnia, to czy to oznacza że jest dupa a nie fachowiec? NIE. Jest po prostu szybszy. A kompetencje oceń po wykonanej pracy. Jeśli myślałeś że trafiłeś do ...

Jeśli zamówisz do domu malarza który pomaluje ci pokój w tydzień a drugi zrobi to w przeciągu jednego dnia, to czy to oznacza że jest dupa a nie fachowiec? NIE. Jest po prostu szybszy. A kompetencje oceń po wykonanej pracy. Jeśli myślałeś że trafiłeś do lekarza który cię pogłaska, przytuli i opowie bajkę , to źle trafiłeś. Badanie , diagnoza, leczenie i następny proszę. Tak pracuje fachowiec. A ty niestety wydajesz mi się być taką "popierdółką" co sobie lubi pogadać , ponarzekać itd. Och jak ja nie cierpię takich popierdółek.

Nie polecam. Pana doktora polecił mi znajomy,niestety nie był to trafny wybór. Wizyty odbywały się niemalże błyskawicznie a koszt nie mały.Efekt leczenia był taki że trzeba było zmienić lekarza.

BARDZO DZIĘKUJE P.DR.KONIKOWI. JESTEN CZYNNYM SPORTOWCEM I USZKODZIŁEM KOLANO TZN.ZERWANE WIĄZADŁO KRZYŻOWE PRZEDNIE.PO ZDJĘCIU GIPSU UDAŁEM SIĘ Z ZROBIONYM PRYWATNIE REZONANSEM NA KTÓRYM STWIERDZONO ZERWANE ACL, PO WIZYCIE KONTROLNEJ DOKTOR ABY UPEWNIĆ SIĘ ZLECIŁ MIMO TO ARTROSKOPIE TROCHĘ DŁUGI OKRES OCZEKIWANIA ALE DECYZJA BYŁA SŁUSZNA GDYŻ POTWIERDZIŁA SIĘ DIAGNOZA CZĘŚCIOWO ZERWANE WIĄZADŁO.PO WYKONANEJ ARTROSKOPII LEKARZ OZNAJMIŁ MI IŻ JEŚLI CHCĘ NADAL UPRAWIAĆ AKTYWNY TRYB ŻYCIA NIEZBĘDNA BĘDZIE REKONSTRUKCJA WIĄZADŁA.DZIŚ JESTEM JUZ PO REHABILITACJI I WSZYSTKO JEST OK.WCIĄŻ NIE UMIEM UWIERZYĆ ŻE W TAK KRÓTKIM CZASIE POWRÓCIŁEM DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI RUCHOWEJ,TERAZ NADAL MAM PEWNĄ BLOKADĘ PSYCHICZNĄ ALE TO JUŻ NIE U TEGO LEKARZA :-) TENIS,PIŁKA NOŻNA NA 85% DAJĘ RADE, W PRZYSZŁYM ROKU BĘDZIE LEPIEJ,,,POLECAM BARDZO TEGO DOKTORA MIŁA KOMUNIKACJA,WESOŁY,SUPER FACHOWIEC,JEDYNY MINUS TO TROCHĘ DŁUGIE TERMINY BO OD KONTUZJI DO ZABIEGU MINĘŁO 12 MIESIĘCY NO ALE CÓŻ TO JUŻ TAKI SYSTEM NO I PAMIĘTAJCIE BARDZO WAZNĄ SPRAWĄ W CAŁYM LECZENIU JEST REHABILITACJA POZDRAWIAM PANA DOKTORA H.KONIKA ps.DLA ODWIEDZAJĄCYCH CHORZOWSKĄ PORADNIE UNIKAJCIE JAK OGNIA RESZTY ORTOPEDÓW JEST TAM JESZCZE 2 KONOWAŁY NALEŻAŁOBY IM SIĘ PARĘ LAT PRAKTYKI U DOKTORA KONIKA W RAZIE PYTAŃ POMOGĘ 663713372