mgr Henryk Kowalczyk

Psychoterapeuta

Polecam, polecam, polecam... dla mnie był miły, kompetentny, profesjonalny

Polecam, polecam, polecam... dla mnie był miły, kompetentny,
profesjonalny

U tego terapeuty ukończyłem terapię otwartą w 2006 roku.Od niemal 5 lat jestem trzeźwy.Odzyskałem rodzinę,rozwijam się zawodowo,wewnętrznie.Uczęszczam do Akademii Szczęśliwego Życia.Jestem coraz bardziej szczęśliwym człowiekiem kocham to nowe życie.Ale zanim to wszystko nastąpiło spotkałem na swojej drodze ku trzeźwości terapeutę z powołania jakim jest Henryk Kowalczyk.To On pokazał mi drogę jak można zacząć być szczęśliwym kochać i być kochanym.Dzięki temu Facetowi ja alkoholik na kolanach rozłożony przez alkohol powróciłem do tego normalnego życia .coraz bardziej szczęśliwego życia.I bardzo chciał bym na swojej drodze spotykać zawsze tak fantastycznych ludzi ja Henryk Kowalczyk.A jeszcze należą się temu człowiekowi słowa które są bardzo proste ale czasami trudne do powiedzenia Henryk dziękuję Ci bardzo.
Wiesiek

Na terapię trafiłem w styczniu 2007.Dziś jestem trzeźwy. Ten facet ma swój niepowtarzalny styl !!! Pełny profesjonalizm, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb jaki mam !!! Widzę to dopiero teraz. Prawdziwy terapeuta z powołania. Waldek alkoholik.

Pełny profesjonalizm, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta.
Widzę to dopiero teraz.
Prawdziwy terapeuta z powołania.
Waldek alkoholik.