lekarz Henryk Kowolik

Laryngolog

Dr Kowolik jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Zgłosiłam się na pogotowie do Rybnika z żabką pod językiem, dwa dni wcześniej byłam tam po raz pierwszy, zostałam odesłana z antybiotykami, które nie pomogły, dlatego wróciłam. Dr Kowolik okazał się bardzo troskliwy i empatyczny, przyjął mnie na oddział, ulżył poprzez odciągnięcie płynu z torbieli. Dzięki niemu zabieg planowany na drugą połowę lipca odbył się pod koniec czerwca. Pan doktor był bardzo troskliwy, miły, kompetentny, wyjaśnił co będzie robił, jakie są szanse na powodzenie i jak będzie wyglądała sytuacja po zabiegu. Nie spotkałam się jeszcze w życiu z tak miłym i profesjonalnym lekarzem. Zdecydowanie godny polecenia.

Bardzo sympatyczny uprzejmy lekarz do tego dobry fachowiec!!! Poświęca dużo czasu na dokładne wyjaśnienie i zbadanie w dodatku za rozsądną cenę

P.doktor Henryk Kowalik Dostaje od nas 5+ jest delikatny, spokojny, profesjonalny w diagnozowaniu oraz leczeniu. Po prostu jest b.dobrym lekarzem. Godny POLECNIA !

Prywatnie przyjmuje bez wcześniejszych zapisów. Najlepiej przyjść trochę wcześniej, żeby zająć sobie kolejkę, bo poświęca pacjentom dużo czasu. Nawet prowadzi kartoteki pacjentów - mimo że na kartkach do ksera, jednak ma zapisane najważniejsze dane chorego w trakcie leczenia. Miły, skromny i nie drogi! Za wizytę policzył 40 złotych i to dopiero za drugim razem, kiedy pojawiłam się ze zdjęciem.

Najlepszy lekarz w regionie,miły,sympatyczny ,z powołania,szkoda że takich lekarzy tak mało.Polecam:)

Polecam wizytę u tego lekarza, w bardzo przystępny sposób wyjaśnił mi, na czym będzie polegało badanie. Pokierował moim dalszym leczeniem.

ja bylam u niego 3 lata temu i naparwde sie zdziwilam ze jeszcze sa tacy lekarze ktorzy potrafia leczyc. bardzo poleca. niestety zapomnialam kiedy przyjmuje i w jakich godzinach wiec jak by mogl ktos napisac to byla bym bardzo wdzieczna :)

Rzadko, który lekarz ma taki kontakt z pacjentem. W gabinecie dr Kowolika czujesz się pacjentem a nie petentem. Polecam go wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem laryngologiczny. Cała moja rodzina korzysta z Jego umiejetności i wszyscy potwierdzają moją opinię. Irena K.

MOIM ZDANIEM JEST NAJLEPSZY, NIE TYLKO BARDZO DOBRZE LECZY, ALE TAKZE WYSŁUCHA. NAPRAWDE POLECAM!

Skromny, dokładny, kompetentny, miły, lekarz z powołaniem!!!

Skromny, dokładny, kompetentny, miły, lekarz z powołaniem!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rybnik"?

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik