Henryk Koziara

Neurochirurg

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Bardzo życzliwy, rzeczowy i empatyczny człowiek. Jedyny taki specjalista jakiego udało mi się spotkać w życiu. Z całego serca oddany pracy i pacjentom. Na pierwszym miejscu stawia pacjentów i ich dobro. Bardzo polecam Pana Doktora. Arcymistrz neurochirurgii.

Pan Doktor Henryk to cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczy spokojnie,potrafi podnieść pacjenta na duchu.Byłam operowana przez pana doktora w czerwcu 2016 r.na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku.Jestem wdzięczna panu doktorowi za wszystko,życzę mu dużo zdrowia.

Bardzo, ale to, bardzo dobry specjalista. Spokojny i życzliwy. Ogromnie zapracowany - przynajmmiej takie odniosłem wrażenie. Kilka lat temu operował mojej teściowej tętniaka - operacja bez problemu, teraz coroczne wizyty kontrolne. Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Polecam wszystkim doktora Koziarę.

jestem 2 tygodnie po operacji czuje się dobrze i chodzę na własnych nogach. Groził mi paraliż cztero kończynowy .Wystarczyła jedna wizyta u doktora podjął się operacji ,wziął mnie pod swoją opiekę po operacji przychodził sprawdzał mój stan . Przecudowny ,ciepły nadzwyczaj spokojny człowiek ,wyśmienity specjalista lekarz z powołania wielki szacunek doktorze życzę nam pacjentom tylko takich lekarzy.

Lekarz, pod którego opieką chciałby się znaleźć każdy z nas komu przyszło zmagać się z ciężką chorobą. Świetny specjalista , wspaniały człowiek, który szanuje swoich pacjentów. Mimo braku czasu zawsze znajdzie chwilę, aby porozmawiać z pacjentem i wytłumaczyć mu przebieg ewentualnej operacji lub dalszego leczenia. Życzę każdemu spotkania z takim lekarzem.

Wspanialy lekarz, zlote rece! Uratowal moja tesciowa przed smiercia. Niesamowicie poswiecony pacjentom i pracy. Jest konkretny,profesjonalny, wspanialy kontakt z rodzina pacjenta. Polecam w 100%.

To lekarz o złotych rękach i złotym sercu... jak iść pod nóż to tylko do niego.

To lekarz o złotych rękach i złotym sercu... jak iść pod nóż to tylko do niego.

Wspaniały lekarz.Całkowicie oddany pacjentom i profesjonalista...Polecam...

Wspaniały lekarz.Całkowicie oddany pacjentom i profesjonalista...Polecam...

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZA BYŁAM OPEROWNA PRZEZ PANA DOKTORA POLECAM CHORYM PAJENTOM

WSPANIAŁY LEKARZ BYŁAM PRZEZ NIEGO OPEROWANA POLECAM WSZYSTKIM CHORYM PACJENTOM TEGO SPECJALISTĘ. W DZISIEJSZYCH CZASACH BARDZO MAŁO JEST TAKICH WSPANIAŁYCH LUDZI JAK DOKTOR KOZIARA.