prof. dr hab. n. med. Henryk Majchrzak

Neurochirurg

PROFESOR HENRYK MAJCHRZAK NEUROCHIRURG - GABINET PRYWATNY Profesor Henryk Majchrzak przyjmuje prywatnie pacjentów w Klinice 2000 w Katowicach przy ulicy Żelaznej 1. Profesor przyjmuje tam w czwartki w godzinach 15-21. Przed przyjazdem należy dokonywać rejestracji telefonicznej. Więcej informacji na stronie Profesora Henryka Majchrzaka: http://www.henrykmajchrzak.pl

PROFESOR HENRYK MAJCHRZAK NEUROCHIRURG - GABINET PRYWATNY

Profesor przyjmuje tam w czwartki w godzinach 15-21.
Przed przyjazdem należy dokonywać rejestracji telefonicznej.
Więcej informacji na stronie Profesora Henryka Majchrzaka:

Operowaal moja mame bo nikt inny sie nie chciał podjac albo mowil ze daj 50% na przezycie. Przejechalismy cała Polske do Sosnowca i nie zalujemy bo operacja sie powiodla. Mama miala oponika i nawet sam prof był zaskoczony, ze wszystko tak dobrze sie ulozylo bo umiejscowienie bylo okropne. Uwazam, ze prof jest swiatowej slawy lekarzem i jesli bym miala podejmowac jeszcze raz deyczje o operacji mamy czy kogos z rodziny to tylko SOSNOWIEC. Obsluga byla super, mila itd do tego profesjonalna rehabilitacja, ktora trwala tyle ile trzeba bylo i prof mily i zawsze tlumaczyl co i jak. SOSNOWIEC - REWELACJA

uratował mi życie nikt nawet za granicą nie chciał się podjąć ryzyka operacji. Człowiek złoto dziękuję Panie profesorze Aneta www.galeriaanett.blog.pl

Nikomu nie życzę trafienia do szpitala w Sosnowcu gdzie na oddziale neurochirurgi rządzi prof.Majchrzak,.On i jego "chłopaki" z ekipy(lek.Banc) nie rozpoznali glejaka w zwykłym rezonansie nie skonsultował się z onkologiem ani neurochirurgiem z innego szpitala.Młody mężczyzna umiera z powodu opóźnionej diagnozy nie robili z nim nic przez 3 miesiące,cały czas leżał a my wierzyliśmy ,że dostał się w dobre ręce nie był rehabilitowany.Jak w końcu całkiem zaniemógł to zrobili biopsje ,która go dobiła.Co do pielęgniarek to pielęgnacja chorego ich nie dotyczy,nałożyły na brudnego pampersa suchy i leżał tak cały dzień w 2 pampersach .Postanowiłam wysłać papiery do Bydgoszczy i Warszawy oddzwonili i w 1 rezonansie od razu widzieli guza.Byli w szoku,że taki wielki Majchrzak nie rozpoznał guza!!!

Fachowiec przez duże "F", mistrz skalpela,podejmuje się bardzo trudnych przypadków,operował mi syna w 2006r na naczyniaka III komory po udarze krwotocznym "ogromnym", nikt nie chciał się podjąć leczenia a on jako jedyny podjął się ryzyka, określił go jako "przypadek kliniczny", uratował mu życie, teraz kontynuujemy rehabilitację oczywiście non stop,wystąpiły po operacji wszystkie możliwe niedowłady,afazje,oraz padaczka pooperacyjna, ale cały czas mamy nadzieję że z czasem niektóre da się zlikwidować albo zminimalizować. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej pomocy neurochirurgicznej,jest chyba najlepszym neurochirurgiem w kraju.

WSpaniały specjalista. Rzeczowy, zawsze znajduje dla mnie czas. jestem pod jego opieką juz od 5 miesiecy. I w 100 % polecam tego fachowca. Daje nadzieje wszystkim ludziom na których inni wybitni specjalisci postawili juz krzyzyk!!!

Godny zaufania lekarz, szczegółowy, dokładny, opanowany, świetnie ilustruje chorobę, przebieg i okres leczenia. podjął się operacji, na którą dotychczas żaden inny lekarz by się nie podjął, niestety dla nas już było za późno...

Człowiek- dusz, doskonały fachowiec. Leczy ludzi a nie choroby.

Człowiek- dusz, doskonały fachowiec. Leczy ludzi a nie choroby.

Lekarz kompetentny, ale...nie ma dobrego podejścia do pacjenta, jest "nerwowy" niecierpliwy,nie zawsze odpowiada na zadane pytania odnosnie leczenia i choroby, na wizytach szpitalnych "poganiajacy",

kompetentny i znakomity lekarz, bardzo dobry specjalista, polecam

kompetentny i znakomity lekarz, bardzo dobry specjalista, polecam