dr n. med. Henryk Olechnowicz

Torakochirurg

Witam. Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!! W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae i planoepithelialae. Oczywiście była i chemioterapia- przed zabiegiem i po. Mama żyje do dzisiaj, ma obecnie 78 lat, jest w pełni sił ...

Witam.
Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!!
W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae i planoepithelialae. Oczywiście była i chemioterapia- przed zabiegiem i po. Mama żyje do dzisiaj, ma obecnie 78 lat, jest w pełni sił witalnych i niejedną młodą osobę jest w stanie zadziwić.
Pan Doktor jest osobą bardzo miłą i nigdy nikomu nie odmawia pomocy. W póżniejszych latach jeszcze kilkakrotnie prosiłam o pomoc dla moich bliskich- był zawsze otwarty dla pacjenta i jego rodziny.
Życzę wszystkim pacjentom , aby na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan Doktor Olechnowicz.

Temu Panu Doktorowi zawdzięczam II-gie swoje życie,a którego ręce to sprawiły w trakcie 5,5 godz.operacji. Żyję 11 lat po usunięciu płuca,a moja wdzięczność dla Pana Ordynatora nie ma granic.Niech Wszechmocny wynagrodzi tego Lekarza za Jego skromność,bezinteresowną opiekę, serdeczną życzliwość,a nadewszystko skuteczność w leczeniu.Mieczysław Sorka Kraków

Żyję 11 lat po usunięciu płuca,a moja
skuteczność w leczeniu.Mieczysław Sorka Kraków

Niesamowity lekarz, kiedy inni się poddają, On mówi: NIE! Nigdy się nie podda, będzie walczył do końca. Bardzo bezpośredni, nie owija w bawełnę, mówi wprost jakie jest zagrożenie, ma specyficzny charakter, wielkie serce, a co do jego fachowości to brak słów, żeby wyrazić to jakim jest niesamowitym specjalistą. Myślę, że jest jednym z najlepszych lekarzy w naszym kraju, a może i na świecie. Niesamowity człowiek. Mówi się, że nie ma ludzi nie zastąpionych, ale w tym przypadku to przysłowie traci na znaczeniu... Stworzył w Krakowie oddział od podstaw, wyszkolił sobie ...

Niesamowity lekarz, kiedy inni się poddają, On mówi: NIE!
Nigdy się nie podda, będzie walczył do końca. Bardzo bezpośredni, nie owija w bawełnę, mówi wprost jakie jest zagrożenie, ma specyficzny charakter, wielkie serce, a co do jego fachowości to brak słów, żeby wyrazić to jakim jest niesamowitym specjalistą. Myślę, że jest jednym z najlepszych lekarzy w naszym kraju, a może i na świecie. Niesamowity człowiek. Mówi się, że nie ma ludzi nie zastąpionych, ale w tym przypadku to przysłowie traci na znaczeniu... Stworzył w Krakowie oddział od podstaw, wyszkolił sobie lekarzy na najlepszych w Polsce, był ordynatorem, całkowicie oddał się swojej pracy. Nie zależy mu na tytułach, karierze, pragnie tylko pomagać ludziom. Nie pozostawi nikogo bez pomocy. NIESAMOWITY CZŁOWIEK! Uratował setki a może i tysiące żyć! Ten lekarz to nadzieja dla ludzi, którzy nadzieje już stracili..

Pan Ordynator Olechnowicz to WIELKI CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU. Wspaniały lekarz, znakomity chirurg, przyjazny i kontaktowy. Najważniejszy jest dla niego pacjent, a nie pieniądze, kariera i tytuły. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma. Dziękuję Panu Bogu za to, że w ciężkiej chorobie mojego męża trafiłam na Doktora Olechnowicza. Uratował setki a może tysiące żyć ludzkich. Ten lekarz to Nadzieja dla ludzi, którzy nadzieję stracili. Dziękuję Panie Doktorze za to co Pan zrobił i robi caly czas dla mojego męża. Życzę Panu dużo dużo zdrowia i sił i aby jak najdłużęj ...

Pan Ordynator Olechnowicz to WIELKI CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.
Wspaniały lekarz, znakomity chirurg, przyjazny i kontaktowy.
Dziękuję Panie Doktorze za to co Pan zrobił i robi caly czas dla mojego męża. Życzę Panu dużo dużo zdrowia i sił i aby jak najdłużęj pozwolił Pan Bóg służyć, leczyć i ratować ludzi.

Wdzięczna na zawsze za troskę i opiekę mojego męża.

Nie da się opisać tego człowieka, jest niesamowity, gdy tylko zacznie się z nim rozmawiać, odrazu czujemy się bezpiecznie, wiemy, że to niesamowity fachowiec, naprawdę leczyłem się u dziesiątek lekarzy, ale tak wspaniałego specjalisty, i jednocześnie człowieka z niesamowitym niepowtarzalnym charakterem nigdy wcześniej nie spotkałem. To człowiek, który całe swoje życie poświęcił nie zarabianiu pieniędzy i robieniu kariery, zdobywaniu tytułów itd. on poświęcił się ratowaniu ludzi, takich ludzi dla których nie było nadziei, ten lekarz czyni cuda, wg mnie najlepszy lekarz jaki może być.

Pan doktor Henryk Olechnowicz to najwspanialszy lekarz jakiego znam.Ratuje życie w beznadziejnych przypadkach.Przeprowadza bardzo skomplikowane operacje, tak było w przypadku mojego taty,któremu uratował życie.Zawsze można na Niego liczyć,to WSPANIAŁY I WIELKI CZŁOWIEK.Moja rodzina jest JEMU bardzo wdzięczna za to co zrobił i robi nadal. Aneta z rodziną

Aneta z rodziną

Pod opieke pana dr.Olechnowicza oddalabym bez obaw moje najblizsze osoby.Oby uczniowie pana doktora byli wzorowym swiadectwem swojego MISTRZA.

WIELKI CZŁOWIEK,DOSKONAŁY FACHOWIEC-LEKARZ. TAKICH PRAWIE NIE MA trudno znaleźć.

WIELKI CZŁOWIEK,DOSKONAŁY FACHOWIEC-LEKARZ. TAKICH PRAWIE NIE MA
trudno znaleźć.

Wspaniały lekarz,wspaniały fachowiec,wspaniały człowiek. DZIĘKI PANIE DOKTORZE za to co zrobił Pan dla naszego syna

Wspaniały lekarz,wspaniały fachowiec,wspaniały człowiek.
DZIĘKI PANIE DOKTORZE za to co zrobił Pan dla naszego syna

Cudowny człowiek Wielkiego SERCA, najwspanialszy chirurg, niezwykle oddany chorym. Oby wychował swoich nastepców którzy beda tez z takim sercem, pasja i umiejetnosciami leczyc.