lekarz Henryk Pasternok

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, kompetentny, konkretny, rzeczowy, bardzo miły i opiekuńczy, Poprowadził wzorcowo i z pełnym zaangażowaniem zawodowym moje dwie ciąże. Chodzę do lekarza od 30 lat i nigdy się nie zawiodłam na doświadczeniu i szerokiej wiedzy lekarza. W sierpniu 2021r przeprowadził mi zabieg. byłam przekonana że trafiłam w najlepsze możliwe ręce. Dziękuję Panie Doktorze. Bardzo polecam, to najlepszy specjalista i człowiek

Bardzo miły lekarz,bardzo fajnie zajmuje sie pacjentkom jestem z niego bardzo zadowolona.Polecam bardzo

Okropny lekarz, bardzo dobrze, że odebrano mu prawo wykonywania zawodu, zasłużył na to w 100%.Bylam jego pacjentka 5 lat temu, przez niego o mało nie straciłam dziecka.W porę trafilam do CZMP, tam uratowali i dziecko i mnie-diagnoza była jednoznaczna, błąd lekarza.Nikomu nie życzę tego przez co przeszlam przez tego pseudo-ginekologa

najlepszy lekarz sympatyczny profesjonalny sprzęt ma nowy... 2 ciąże pierwsza wcześniak druga normalna. 2 cesarki przy pierwszej szybko skierował mnie do specjalistycznego szpitala druga ceserka przeprowadzona osobiście przez niego za co nie musiałam dodatkowo płacić duże zainteresowanie swoimi pacjentkami na oddziale. Polecam

bardzo dobry lekarz, jedyną wadą jest słabo wyposażony gabinet i stary sprzęt, ale poza tym profesjonalne podeście do pacjenta!! chodziłam do niego z dwiema ciążami i byłam bardzo zadowolona!!! no i cena za wizytę prywatną bardzo przystępna;-))

Świetny fachowiec który nie patrzy na pieniądze tylko zdrowie pacjentki.POLECAM takiego lekarza i szkoda,że takich jest mało

Najlepszy ginekolog w wieluniu!! Byłaam u niego na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona.

tez chodzilam do tego lekarza przy pierwszej ciazy,tez mam zastrzezenia co do tego starego usg i tez zmienilam lekarza na innego,przeprowadzil moja ciaze do szczesliwego rozwiazania,jednak to usg i czas jaki poswieca pacjentowi sprawilo ze zmienilam lekarza

Moim zdaniem jest to bardzo miły i sympatyczny lekarz co prawda byłam u niego raz, ale wzbudził u mnie Swoje zaufanie i myślę, że nie będzie to moja ostatnia wizyta u Pana Pasternoka moja bratowa również go chwali.

Pan doktor jest doskonałym lekarzem, chodziłam do niego przez pierwszą ciążę. Przy drugiej zmieniłam lekarz - powodem był aparat do USG, naprawdę lekarz który jest zastępca ordynatora powinien mieć nowoczesne USG a nie taki antyk. jest to jedyna negatywna rzecz jaka można powiedziec na temt tego lekarza, po za tym jest miły, uprzejmy, ma delikatne podejście do pacjentki ale przy tym konkretny i reczowy. Problem tkwi tylko w wyposażeniu gabinetu.